• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خبر داد:
   رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان از جذب ۶۹ پروژه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در دوران پسا برجام خبر داد.
   رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد:
   رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: روسای اتاق های اصناف شهرستان ها ، موضوع شناسایی مراکز تجاری آسیب پذیر را به طور جدی در اولویت برنامه های خود قرار دهند.
   به مناسبت دهه مبارک فجر انجام می شود:
   معاون وزیر صنت،معدن وتجارت از افتتاح 452 طرح عمرانی و صنعتی ایام دهه فجر خبر داد و گفت: از این تعداد 258 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 2200 میلیارد تومان و 123میلیون دلار ارزی به بهره برداری می رسد.
   وزیر صنعت ،معدن و تجارت در نخستین جشنواره برند های برتر ایرانی:
   وزیر صنعت ،معدن و تجارت : برند و برندسازی بخصوص برای کالاها و خدمات صادراتی موضوعی است که تا کنون در کشور مغفول مانده است.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تجارت:
   مجتبی خسروتاج گفت: هدف و وظیفه سازمان توسعه تجارت، کمک به خلق برندهای ملی در بازارهای فراملی است چون آنچه در بازارهای پر رقابت صادراتی منجر به نفوذ ، ماندگاری و تعهد طرفین می شود برندها و نام و نشان ...
   نایب رییس اتاق اصناف تهران:
   نایب رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری جلسه ستاد بررسی اجرای ایمن سازی واحدهای صنفی شهر تهران خبر داد.
   نخستین نمایشگاه خدمات فنی و مهندسی و مشاوره ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت 13 تا 16 بهمن در مرکز دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
   مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک:
   مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از آمادگی صحا برای صدور انواع ضمانت‌نامه برای شرکت‌های فعال حوزه صنایع پیشرفته کشور خبرداد.
   اکبر ترکان تشریح کرد؛
   دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباره موقعیت های ویژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار مزیت و موقعیت جغرافیایی خوبی به دلیل قرار گرفتن در حوزه کشورهای اقیانوس هند را داراست. ...
   هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین‌آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.