• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با حمایت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک محقق شد:
   کابل‌های مخابراتی ساخت شرکت ایرانی با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک موفق به افزایش صادارت به کشورهای آسیا میانه شده است.
   با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک صورت گرفت:
   10 تفاهم اولیه همکاری مشترک در زمینه انتقال فناوری بین شرکت های کوچک و متوسط ایران و کره جنوبی با حضور معاون وزیر ومدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران امضا شد.
   مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   به گفته مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت درصد ناچیزی از منابع تخصیص یافته به طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در سال 95 مورد استفاده قرار گرفته است.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی ایران الکامپ 2017:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ 2017) گفت: واحدهای کوچک بخاطر نیروی انسانی کمتر به حمایت و کمک استارت آپ‌ها نیاز ...
   مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن وتجارت :
   مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از سال ۹۵ در حال تدوین سند راهبردی صنعت نرم افزار بودیم که این سند اکنون آماده است و در حال پیگیری برای تایید نهایی آن هستیم.
   معاون وزیر صنعت در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی صومعه سرا خبرداد:
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از ایجاد250 هزار فرصت شغلی جدید در کشور خبر داد .
   معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم رونمایی از موتور ملی سه سیلندر عنوان کرد:
   به گفته معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری زاده پیگیری های وزیر صنعت، معدن و تجارت در تکمیل پروژه موتور ملی سه سیلندر بسیار تاثیرگذارو قابل تقدیر بود.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت برندسازی با توجه به نیاز روز بازارهای جهانی گفت: شرکت ها می توانند محصولات تولیدی خود را تحت یک برند به صورت مشترک صادر کنند.
   همزمان با افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ صورت گرفت؛
   دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت همزمان با افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، ضمن معرفی سامانه صدور پروانه بهره‌برداری تولید ...
   معظمی رییس هیات عامل ایدرو :
   رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه اعضای کمیسیون وِیژه حمایت از تولید ملی در سفر یک روز به شهرستان اسفراین از مجتمع های صنعتی این شهرستان و واحدهای صنعتی بخش خصوصی بازدید و در نشست با ...