• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   متخصصان کشورمان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) موفق به کسب دانش فنی و تجاری‌سازی ساخت دستگاه استریلایزر سرد شدند.
   بیست چهارمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی با مشارکت بیش از 230 شرکت ایرانی و خارجی 27 دی ماه امسال آغاز به کار می‌کند.
   مهندسان ایرانی با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) موفق به طراحی و ساخت دستگاه شات مانیتورینگ( Shot Monitoring) قابل استفاده در صنایع فلزی و خودروسازی شدند.
   25 دی برگزار می‌شود
   نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت سیمان، بتن، تکنولوژی‌های ساخت و ماشین‌آلات وابسته، 25 تا 28 دیماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
   مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 7 طرح صنعتی تا پایان امسال با بیش از 591 میلیارد ریال سرمایه گذاری اسمی توسط بخش خصوصی در قشم به بهره برداری می رسد.
   دومین نمایشگاه توانمندی روستاییان با شعار «روستا کانون تولید و ارزش‌آفرینی در عرصه اقتصاد مقاومتی» فردا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند.
   رایزن بازرگانی ایران در عمان خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در عمان از برپایی نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سلطنت عمان خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت سطح روابط دوجانبه، برپایی این نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.
   تعداد کل بازرسی ها از صنوفِ سراسر کشور در آذر ماه سال جاری ۲۵۸ هزار و ۱۴۹ فقره بود که توسط بازرسان اتاق های اصناف انجام شده است.
   دهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از فردا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌الملی تهران آغاز به کار می کند.
   رایزن بازرگانی ایران در عراق خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در عراق گفت: صادرات ایران به عراق 5 درصد در ارزش و 2.5 درصد در وزن در 9 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.