• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای:
   فخریان رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای بر توسعه فروشگاه های زنجیره ای به منظور رشد اشتغال زایی در کشور تاکید کرد و افزود: هم اکنون در بخش فروشگاه های زنجیره ای ۲۰ هزار نفر به صورت مستقیم شاغل ...
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تجارت:
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت: گمرک خود را با سامانه جامع تجارت و زیرسامانه صدور یکپارچه مجوزها، منطبق کند تا دستگاه های فنی گرفتار بروکراسی زیادی نشوند.
   رایزن بازرگانی ایران در آنکارا با اشاره به موافقتنامه ترجیحات تجاری بین ایران و ترکیه گفت: 125 قلم کالا مشمول ترجیحات اعطایی توسط ایران به ترکیه و 140 قلم کالا مشمول ترجیحات اعطایی از سوی ترکیه به ...
   امروز با حضور مقامات ایرانی و خارجی انجام شد:
   ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات ، سرگرمی ، شهربازی و پارک ها ، هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و تجهیزات و دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته امروز گشایش یافت.
   هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت چوب از فردا دوشنبه 18 بهمن با حضور 85 شرکت ایرانی و 27 شرکت خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد.
   ابویی مهریزی معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز از شرکت پلیمر پاکت پرند زاهدان بازدید کرد.

   دبیر کل اتاق اصناف ایران:
   دبیر کل اتاق اصناف ایران از ایجاد دفتر سلامت در اتاق اصناف ایران خبر داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستاوردهای اقتصادی دولت یازدهم،گفت: نتیجه این دستاوردها سبب شده که افق روبروی صادرات غیرنفتی روشن و امید بخش باشد.
   در ۱۰ ماهه امسال صورت گرفت:
   بررسی آمارهای تجارت ۱۰ ماهه کشور نشان می دهد، ایران در این مدت ۱۰۱ میلیون دلار خودرو و و قطعات صادر کرده است.
   معاون توسعه سازمان تجارت ایران گفت: صادرات غیرنفتی ایران در سال جاری هشت درصد افزایش یافت که با احتساب این میزان، 80 درصد از برنامه دولت برای ارتقا صادارت غیرنفتی محقق شده است.