• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اتاق اصناف ایران:
   رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه تنظیم بازار شب عید از وظایف اتاق های اصناف است، گفت: هنوز راهبرد مناسبی را در چرخه تامین تا توزیع تهیه نکرده ایم.
   رییس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاکید کرد:
   رییس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ریشه تمامی بحران ها را عدم تحقق توسعه اقتصادی دانست و گفت: نگاه عمیق تر به مشکلات اقتصادی پیش روی نیاز امروز کشور است.
   مهندس نعمت زاده در نشست هم اندیشی با کارآفرینان و فعالان موثر بخش خصوصی:
   مهندس نعمت زاده در نشست هم اندیشی با کارآفرینان و فعالان موثر بخش خصوصی ، بخش صنعت، معدن و تجارت را به عنوان پیشران اقتصاد کشور در افق 1404 معرفی کرد و گفت: این بخش باید با رقابت پذیری در بازارهای ...
   باصدور حکمی از سوی مهندس نعمت زاده :
   باصدور حکمی از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، "سید علی امانت" به سمت "رئیس امور اصناف و بازرگانان ایران" منصوب شد .
   دبیرکل اتاق اصناف ایران تاکید کرد:
   شاتا در گفت و گواختصاصی با دبیرکل اتاق اصناف ایران روند فعالیت های اتاق را به بحث گذاشت، عوض پور با بیان برنامه های آتی اتاق اصناف ایران اظهار داشت : ارتقای فعالیت های صنفی در راس اقدامات قرار دارد.
   واردات نارنگی از بازارچه‌های مرزی و گمرکات استان سیستان و بلوچستان تا پایان فروردین سال 96 آزاد شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در دوران پسا برجام بیش از 8 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در کشور مصوب شد، که 72 طرح صنعتی و معدنی بزرگ را در کشور شامل می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت خوزستان با بیان اینکه بیشترین تخلفات کشف شده توسط بازرسین در حوزه گندم ، آرد و نان می باشد در خصوص یارانه پرداختی دولت به حوزه گندم ، آرد و نان اظهار کرد : یکی از ...
   9 و 10 اسفند درتهران برگزار می شود :
   رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی خبر داد: دومین کنفرانس بین المللی انقلاب صنعتی چهارم (industry 4.0) با حضور 13 سخنران برتر از کشورهای پیشرو در« صنعت و تکنولوژی »و «نمایندگان کمیسیون اروپا» 9 ...
   رییس اتاق اصناف ایران تاکید کرد :
   رییس اتاق اصناف ایران دردومین جشنواره تغذیه برتر گفت: از یک هزار و ۸۵۰ رسته صنفی در کشور ۱۳۰ رسته در حوزه صنعت غذا فعالیت دارند.