• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران :
   رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به اینکه ارزش صادرات کشور سال گذشته به 44 میلیارد دلار رسید و برای دومین سال پیاپی، تراز تجاری کشور مثبت شد،گفت: توانمندی صادرات به میزان ...
   در دیدار خسروتاج با معاون وزیر کشاورزی قزاقستان مطرح شد:
   با سفر هیات عالی‌رتبه تجاری و فرهنگی قزاقستان به تهران، دو طرف بر گسترش و تحکیم روابط تجاری و اقتصادی تاکید کردند.
   پیرو اطلاعیه مشترک وزارت صنعت، معدن و تجارت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
   با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در سال 95 نسبت به سال 94 در مجموع 71 درصد رشد بیمه نامه های کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت هم چنین ضمانت نامه های اعتباری و بانکی داشتیم بطوریکه این میزان یک ...
   نماینده اتاق اصناف ایران در تهران:
   نماینده اتاق اصناف ایران گفت: استفاده از کالاهای خارجی، گردش چرخ های کار و صنعت را با چالش جدی مواجه ساخته و به وابستگی، عقب ماندگی و در نهایت رکورد اقتصادی منجر خواهد شد.
   عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
   عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اقتصادی کشور ، رفع مسئله بیکاری است که در این زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط برای ایجاد اشتغال پایدار ضروری است.
   در سال 95 ارزش ضمانت نامه های صادره و تمدیدی برای صنایع کوچک به بیش از هزار و 800 میلیارد ریال رسید که در مقایسه باسال 94 رشد 66 درصدی را نشان می دهد.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک محقق شد:
   دستگاه احضار پرستار هوشمند با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) ساخته شد.
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشورگفت : واردات سیگار در سال گذشته که به میزان چهار میلیارد نخ بوده که نسبت به سال قبل کاهش ۷۶ درصدی داشت.
   شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بیانیه‌ ای برای حمایت از تولید کننده داخلی آمادگی مجموعه را برای ارائه برنامه‌ای جامع و کاربردی اعلام کرد.