• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   خسروتاج در بازدید از نمایشگاه خودرو خبر داد:
   رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه خودرو گفت : در ده ماهه امسال یک میلیون دستگاه خودرو سواری در کشور تولید شده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته، حدود 42 درصد رشد داشته است.
   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی خبر داد:
   به منظور کاهش سطح عمومی قیمت شکر، عرضه این محصول از محل موجودی کارخانجات قندوشکر و شرکت بازرگانی دولتی ایران با قیمت‌های مصوب انجام می‌شود.
   رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد:
   رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با تصمیم دولت سه کالای اساسی برنج، شکر و روغن از طریق نمایشگاه‌های بهاره در اختیار مردم قرار می ‌گیرد هرچند که باید اذعان داشت در این کالاها کمبودی نداریم.
   مدیر کل دفتر برنامه ریزی تجاری سازمان توسعه تجارت خبر داد:
   مدیر کل دفتر برنامه ریزی تجاری سازمان توسعه تجارت با اعلام آمار کل واردات طی ده ماهه امسال گفت: در این مدت 34.9 میلیارد دلار کالا وارد کشور شده است.
   رئیس اتاق اصناف ایران:
   رئیس اتاق اصناف ایران گفت: به منظور حمایت از تولیدات داخلی، هیچ کالای خارجی در نمایشگاه های بهاره عرضه نمی شود مگر آنکه در آن بخش، کالای تولید داخل وجود نداشته باشد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت در بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی شرق اصفهان:
   معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در استان اصفهان گفت: باید از تمام ظرفیت های نهادهای دولتی و خصوصی برای رفع مشکلات سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی بویژه در مناطق محروم بهره ...
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: طی ده ماهه گذشته بیش از 2 هزار و 12 واحد جدید در داخل شهرک های صنعتی کشور به بهره برداری رسید که این آمار در استان اصفهان به بیش از 303 واحد می ...
   معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با ارزشمند خواندن تکمیل زنجیره تولیدات در کشور گفت: سیاست دولت تکمیل زنجیره ارزشی با توجه به صرفه اقتصادی است.
   طرح‌های برگزیده هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی جهت دریافت تسهیلات در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) پذیرش شدند.
   رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با اشاره به گشایش نخستین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی لوازم خانگی، مبلمان و دکوراسیون در کابل از حضور برندهای مطرح ایرانی در این نمایشگاه در قالب پاویون ...