• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نرم‌افزار اتوماسیون معادن، روند توزین، مدیریت هزینه‌ها، مدیریت زمان‌بندی روال کاری و مدیریت انبار در معادن سیمان توسط یک شرکت مهندسی با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) طراحی ...
   رییس سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
   رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت:حدود100 تعرفه از محصولات کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا در مقابل 125 محصول صادراتی جمهوری اسلامی ایران به کشورهای عضو اتحادیه برای اعطای تعرفه‌های ترجیحی در آینده نزدیک ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از تصویب تامین 700 میلیون دلار فاینانس برای راه اندازی پالایشگاه زاگرس این استان در سیستم بانکی خبر داد.
   آخرین وضعیت شهرک صنعتی پوشاک در گفت‌و‌گو با مدیر‌کل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   مدیر کل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به انتقال اسناد مالکیت اراضی شهرک پوشاک به مساحت بیش از 45 هکتار از بخش خصوصی به شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: اقدامات طراحی فاز ...
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیرخبر داد:
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی یازده میلیون نفر ساعت آموزش در مجموعه این وزارتخانه در سال 96 خبر داد.
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایراندر بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و صنایع وابسته(اتماک ـ آی فارم) گفت : در بهار سال جاری6 میلیون دلار ماشین آلات کشاورزی صادر شده است.
   برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان:
   رییس سازمان توسعه تجارت در دیدار با سفیر ارمنستان روابط تجاری دو کشور را دارای قدمت و سابقه درخشان توصیف کرد و بر توسعه همکاریهای فیمابین تاکید نمود.
   مهندس نعمت زاده در جلسه با فعالان حوزه واردات عنوان کرد؛
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم جهت دهی واردات گفت: باید فرهنگ سازی صادرات غیرنفتی را در دستور کار قرار دهیم.
   به مدت سه روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران :
   بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با حضور 290 شرکت داخلی و 7 شرکت خارجی و اولین نمایشگاه ملی ، علمی و کاربردی با حضور 31 استان کشور امروز در محل نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
   رایزن بازرگانی ایران در کنیا خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در کنیا از رشد صادرات محصولات دامی وانواع گوشت کنیا به ایران خبر داد.