• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در شیراز :
   رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: برای تحقق شعار حمایت از تولید داخل و تشویق و ترغیب مردم به خرید تولیدات کشورمان، باید اعتماد به کالای ایرانی را به مردم بازگردانیم.
   دبیر کل اتاق اصناف ایران:
   دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت: با انتصاب آقای “سیدعلی امانت” به عنوان رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان ، اتاق اصناف رویکرد چابک تری را برای همکاری با این مرکز در پیش خواهد داشت.
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران با همکاری شرکت مجری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران (ایران پروژه ) را در کشور ترکمنستان بر گزار کرد.
   رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای خبر داد:
   رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای از صدور ۱۳ هزار مجوز کسب و کار مجازی در کشور خبر داد.
   باحضور مسئولین کشوری واستانی مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف کننده استان تهران در هتل اسپیناس خلیج فارس برگزارشد.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از توسعه صنایع الکترونیک انجام شد:
   متخصصان جوان کشورمان در مرکز رشد خوشه فناوری آسانسور و صنایع وابسته تهران (کوشا) با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) موفق به طراحی و ساخت دوربین ویدئومتری شبکه فاضلاب ...
   رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار رشد صادرات و ثبت و مشارکت 63 شرکت های خارجی را مهم ترین برنامه منطقه آزاد چابهار در یک سال گذشته دانست.
   مدیرکل امور خدمات بازرگانی درسنندج اعلام کرد :
   مدیرکل امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای شفاف و روان سازی شبکه توزیع کالا در کشور، سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا راه اندازی شده است.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سمنان:
   رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در دومین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سمنان گفت: رعایت حقوق شهروندی و مشتری مداری یکی از عوامل اصلی برای استمرار و تداوم ...
   با رشد 57 درصدی صادرات غیرنفتی کشورمان به ویتنام، این کشور دهمین بازار هدف صادرات کالاهای ایرانی شد.