• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنعت، معدن، تجارت استان نیژنوگراد روسیه در اراک:
   وزیر صنعت، معدن، تجارت و شرکت‌های تجاری استان نیژنوگراد روسیه گفت: روسیه آمادگی همکاری دو جانبه با ایران به ویژه استان مرکزی را در توسعه روابط تجاری و اقتصادی دارد.
   رئیس اتاق ایران در همایش تجاری ایران و فرانسه:
   همایش تجاری ایران و فرانسه به چهارمین دیدار اعضای انجمن کارفرمایان فرانسه (مدف بین‌الملل) با فعالان اقتصادی ایران از زمان نهایی شدن برجام تاکنون انجامید.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجمع عمومی صحا :
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر صنعت، معدن وتجارت رشد 100 درصدی صدور ضمانت‌نامه‌ها از سوی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک در سال سال گذشته نسبت به سال 1394 را چشمگیر و قابل تقدیر دانست.
   با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت انجام شد:
   مراسم تکریم از بازنشستگان سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت و جمعی از پیشکسوتان این مجموعه برگزار شد.
   دکتر فیاض در مجمع عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : الکترونیکی شدن صدور ضمانت نامه، ازاقدامات مهم در تکریم ارباب رجوع،سهولت امور و کمک به توسعه سرمایه گذاری صنایع کوچک است که نتایج گزارش فعالیت مجمع صندوق ضمانت ...
   سفیر صربستان در نشست با فعالان اقتصادی استان مرکزی:
   سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مناسبات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با صربستان با همکاری تجار و بازرگانان دو کشور در حال افزایش است، گفت: با تفاهم نامه بین دو کشور، برای سفر به ...
   مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدگنندگان اعلام کرد:
   مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با اشاره به اینکه در مرداد ماه امسال 15 هزار و 726 فقره شکایت مردمی از طریق تلفن 124 ستاد خبری استان‌ها دریافت شد، گفت: مردم عدم ...
   با کمک تسهیلات صحا صورت گرفت:
   یک شرکت مهندسی پزشکی با کمک تسهیلات صحا اقدام به تولید دستگاه جراحی آب مروارید (فیکو ویترکتومی مدل مروارید) کرده است.
   هیات تجاری متشکل از فعالان بخش خصوصی ایران در دهمین کنگره اتاق‌های بازرگانی جهان(WCC) که به مدت سه روز در سیدنی استرالیا برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران:
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به تجهیز منابع مالی کشور به سمت صادرات غیر نفتی از فراهم بودن ظرفیت کشور برای صادرات غیر نفتی 60 میلیارد دلاری خبر داد.