• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   بعد از توافق 5+1 و توافق برجام و بعد از سفر رییس جمهور سابق کره جنوبی به ایران اهداف مشخصی در روابط ایران و کره تعیین شد. مهمترین آنها افزایش حجم مبادلات تجاری دو کشور تا سقف 17 میلیارددلار است.
   رییس سازمان توسعه تجارت ایران عنوان کرد؛
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تحارت در امور تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران، با اشاره به افزایش شرکای تجاری کشور در سال گذشته، تراز تجاری کشور را در دولت تدبیر و امید دارای روندی مثبت و افزایشی ...
   عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران:
   عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: تصمیمات کشور باید مبتنی بر پایه های علمی و پژوهشی و مطابق با نیازهای روز جامعه باشد.
   در جلسه رئیس سازمان توسعه تجارت با صادرکنندگان زعفران مطرح شد:
   ساماندهی شرایط حضور صادرکنندگان زعفران در بازارهای جهانی در نشست مشترک رئیس سازمان توسعه تجارت با تشکل های تولیدی و صادراتی زعفران و گیاهان دارویی بررسی شد.
   رئیس اتحادیه طلا و جواهر:
   رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: اتحادیه های طلا و جواهر می تواند با حمایت دولت و کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، چرخه تولید و اشتغال را در حوزه طلا و جواهر و همچنین سنگ ...
   باحضورخسرو تاج و تشکلهای تخصصی بررسی شد:
   در جلسه ای باحضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و تولید کنندگان و صادرکنندگان این صنایع، ارتقا ظرفیت های صادرات آرد، بیسکویت، شیرینی و شکلات بررسی شد.
   باحضور رئیس سازمان توسعه تجارت و اعضای هیات رئیسه اتحادیه صادرکنندگان خشکبار و انجمن پسته، نشستی به منظور توسعه صادرات محصولات خشکبار ایران برگزار گردید .
   واکنش معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت به برخی اظهارات انتخاباتی؛
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، ادعای مطروحه مبنی بر اشتغالزایی ۲۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم و ۴۰۰ هزار نفر به صورت غیرمستقیم( در مجموع۶۰۰ هزار نفر) به ازای هر یک میلیون تن محصولات ...
   رئیس اتاق ایران :
   رئیس اتاق ایران در نخستین کنفرانس بین‌المللی آب مجازی تأکید کرد: آب مجازی و تجارت آن موضوع جدیدی است که در دنیا مطرح شده و مطالعات زیادی در مورد آن صورت گرفته است که نشان می‌دهد در صورت استفاده بجا ...
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک محقق می شود:
   محققان دانشگاه صنعتی شریف درصدند تا ترانسفورماتورهای اندازه گیری جریان و ولتاژ در رده های ولتاژی را با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک به تولید برسانند.