• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت:
   مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی با انتقاد از درج خبر سکوت سازمان حمایت در قبال گرانفروشی گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح عرضه متاثر از قیمت دام زنده به اضافه هزینه های مترتب به ...
   دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   سازمان‌های عضو کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی موظفند حداکثر تا پانزدهم اسفند ماه امسال اطلاعات مربوط به انبارها و مراکز نگهداری استان را به سازمان ...
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با حضور مهندس نعمت‌زاده در یکصد و سیزدهمین جلسه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی آیین‌نامه اجرایی تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی اصلاح شد.
   متخصصان کشورمان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) سیبل الکترونیکی ورزش تیراندازی تولید کردند.
   سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به گمرک با استناد به مصوبه هیات وزیران فهرست کالاهای یارانه‌ای را به گمرک کشور ابلاغ کرد.
   مجتبی خسروتاج خبر داد:
   قائم مقام وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از برنامه های حمایتی این سازمان برای افزایش نقش و جایگاه زنان در توسعه صادرات غیرنفتی کشور خبر داد.
   عضو هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: این صندوق نهادی برای همه صادرکنندگان است و هم اینک 860 صادرکننده کشور از خدمات صندوق استفاده می کنند.
   همزمان با نمایشگاه گلفود دبی
   همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی محصولات و صنایع غذایی و کشاورزی گلفود دبی 2017 هیات تجاری و اقتصادی ایران عازم امارت متحده عربی می شود.
   نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش بهاره از 28 بهمن تا 7 اسفند در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.
   رئیس اتاق اصناف بهارستان:
   رئیس اتاق اصناف بهارستان با اشاره به وجود ۲۱ هزار واحد صنفی در شهرستان بهارستان از ساخت و سازهای ناایمن و فاقد استاندارد در این شهرستان انتقاد کرد.