• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نماینده یونیسف در ایران در دیدار با نایب رئیس اتاق ایران مطرح کرد:
   نماینده صندوق کودکان سازمان ملل متحد در ایران با هدف شناسایی و گسترش زمینه‌های همکاری با نایب رئیس اتاق ایران دیدار کرد.
   عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد :
   عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: برای داشتن رونق اقتصادی در کشور لازم است نرخ سود تسهیلات بانکی برای بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط کاهش یابد.
   دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:
   دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت اعلام کرد ؛ هیات‌های تجاری و بازاریابی می‌توانند با هماهنگی در نمایشگاه بین المللی عمان حضور یابند.
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تا پایان امسال، ظرفیت فولاد کشور ۳۱ میلیون تن افزایش خواهد یافت که با میزان ظرفیت فعلی این رقم به ۲۰۹ میلیون تن می‌رسد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: موضوع ارتباط صنعت و دانشگاه سالیان درازی است که در محافل مختلف علمی و صنعتی طرح شده اما دولت یازدهم این ارتباط را عملیاتی کرده است.
   دفتر صادرات گمرک ایران شرایط ارائه کارت بازرگانی جهت صادرات کالا از طریق مناطق آزاد تجاری را اعلام کرد.
   رییس سازمان توسعه تجارت:
   رییس سازمان توسعه تجارت درنشست خبری با بیان نقش پررنگ دیپلماسی در بازارهای جهانی گفت: تحرک بنگاه ها و دیپلماسی اقتصادی با شرایط بعد از برجام رونق گرفت.
   توصیه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به خریداران خودرو :
   سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با صدور اطلاعیه ای، اعلام کرد : خریداران خودرو تنها از شرکتهای پیش فروش کننده خودرو که دارای نمایندگی رسمی و مجوز پیش فروش از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می ...
   از سوی رییس سازمان توسعه تجارت کشور تشریح شد؛
   رییس سازمان توسعه تجارت کشور با اشاره به سیاست های تجاری صورت گرفته در جهت حمایت از تولید داخلی و اشتغال در سال ۹۵، از ارایه تسهیلات به واحدهای تولیدی ضعیف با هدف رشد و ماندگاری آن ها در سال جاری خبر ...
   رییس سازمان توسعه تجارت خبر داد:
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت با اعلام صادرات دو میلیارد و یکصد دلاری صنایع غذایی در سال ۹۵، رشد شش میلیارد دلاری صادرات صنایع معدنی در سال گذشته را قابل ...