• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اتاق اصناف ایران :
   رئیس اتاق اصناف ایران ضمن حمایت از وزیر پیشنهادی رئیس صنعت، معدن و تجارت : شریعتمداری به حوزه تولید کاملا واقف است.
   اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در حمایت از وزرای پیشنهادی ریاست جمهور برای تصدی وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارائی و انتظارات بخش خصوصی از این وزراء بیانیه‌ای صادر ...
   نائب رئیس اتاق اصناف تهران مطرح کرد؛
   نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: شریعتمداری فردی باتجربه در حوزه بازرگانی و آشنا به مسایل اقتصادی است و طبیعتاً این تجربه نیز به مدد او خواهد آمد و قطعاً می‌تواند در راستای اهداف و برنامه‌های ...
   نماینده مردم اهواز و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی :
   به گفته نماینده مردم اهواز و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی حضور شریعتمداری موجب احیا و حمایت از بخش خصوصی می شود.
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: حضور شریعتمداری می‌تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و ...
   وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر این موضوع که باید یارانه نوسازی صنایع ایران داده شود، گفت: با طرح های ضربتی مخالفم.
   نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی:
   به گفته نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی شریعتمداری توانمندی خود را در سطح کلان مدیریتی به اثبات رسانده است. وی نگاه کلی خود به محمد شریعتمداری را مثبت توصیف کرد.
   عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
   عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت قاطع خود از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بخش تولید کشور رونق می گیرد.
   رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران عنوان کرد:
   به گفته رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دوران وزارت محمد شریعتمداری به طور متوسط سالانه ۵۹۰ هزار شغل ایجاد شد که در طول دوران بعد از انقلاب، یک رکورد محسوب می شود.
   عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی :
   عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت : شریعتمداری می تواند وزیر موفقی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد و اقدات موثری در بخش صنایع و بازرگانی کشور ایجاد کند.