• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   باحضور رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد:
   باحضور رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، صادرکنندگان، اتحادیه ها و انجمن های ذیربط نخستین جلسه میز تخصصی محصولات شیمیایی و پتروشیمی در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.
   مدیر کل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:
   مدیر کل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مرسوم بودن خام فروشی مواد مازاد معدنی در تمام دنیا، وضع عوارض برای صادرات مواد خام معدنی را یک عامل تشویقی برای تولید محصولات با ...
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور:
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در مصاحبه با شاتا از ابلاغ دستورالعمل نحوه رسیدگی و وصول مالیات محصولات دخانی خبر داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست برنامه توسعه صادرات غیر نفتی:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین نشست تخصصی برنامه توسعه صادرات غیر نفتی سال 1396 ملاک ارزیابی واحدها را صرفاً صادرات عنوان کرد و بر رفع مشکلات صادراتی در حوزه صنایع معدنی، فلزی، شیمیایی، غذایی، ...
   رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی عنوان کرد:
   رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی شفافیت و استانداردسازی فرایند معاملات را از مهمترین مزایای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت دانست و از روند افزایشی ثبت نام تامین کنندگان کالا و خدمات در این سامانه خبر ...
   هفتمین دور از مذاکرات اتحادیه اقتصادی اوراسیا در سطح معاون وزیر و در قالب هیات 33 نفره و طی دو روز در تهران برگزار شد.
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات خبر داد:
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات گفت: کتاب مقررات صادرات و واردات سال 96 در آینده ای نزدیک چاپ می شود که در آن اصطلاحات نمانکلاتور سیستم هماهنگ شده سازمان جهانی گمرک قرار دارد.
   نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از 27 تا 30 مرداد ماه سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی ولگاگراد روسیه برگزار خواهد شد.
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات وواردات سازمان توسعه تجارت:
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات واردات سازمان توسعه و تجارت ایران ، واردات هرگونه خرما از مبداء رژیم اشغال گر قدس به مقصد ایران را تکذیب کرد.
   عضو هیات مدیره صحا خبرداد:
   عضو هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از اعطای 100 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های صنایع الکترونیک در 3 ماهه اول سال 1396 خبرداد.