• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عزم جزم وزارت صنعت،معدن و تجارت برای تحقق شعار امسال، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای ایجاد و توسعه واحدهای اقتصادی را در جهت افزایش تولید و ایجاد ...
   دکتر معظمی رییس هیات عامل ایدرو:
   تمامی امکانات و ظرفیت های ایدرو در خدمت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال برای جوانان بکار گرفته خواهد شد
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون معدنی وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت:دولت خود را موظف و مسوول می داند تا ضمن توجه به نگرانی های مقام معظم رهبری درباره بخش معدن با تمام توان در جهت اقدامات اساسی برای توسعه معادن کشور در سال اقتصاد ...
   پهلوگیری آزمایشی اولین کشتی تجاری در مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی انجام شد.
   رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد :
   رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه مشاغل نوین در جامعه باید گسترش یابد، گفت: اتاق اصناف از مشاغل نوین حمایت می کند.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد : تاکنون 16 هزار و 8 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی ، معدنی و کشاورزی پرداخت شده است .
   تفاهم نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با بانک تجارت به منظور پوشش کسری وثیقه تسهیلات اعطایی به صنایع کوچک به امضای مدیران عامل بانک تجارت و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک رسید.
   نائب رییس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه دائمی عرضه مستقیم کالا در شهر تهران خبر داد.
   دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سقف مجاز برای واردات گاز R141 (اتان) در هر نوبت 40 تن و برای واردات گاز R22 (متان) 47 تن است.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دردولت یازدهم 167 طرح سرمایه گذاری خارجی به ارزش 8 میلیارد و 100 میلیون دلار در بخش صنعت، معدن و تجارت تصویب شد.