• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و رییس سازمان توسعه تجارت برگزار شد:
   با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و رییس سازمان توسعه تجارت، نخستین هم‌اندیشی زنان کارآفرین در حوزه صادرات کالا برگزار شد.
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد:
   به گفته معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مکانیزم درج قیمت کالاها توسط توزیع کننده‌ها در جهت ایجاد شفافیت در جریان گردش کالا و رقابتی‌تر شدن بازار کالایی بوده است.
   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در راستای گسترش خدمات الکترونیک و همچنین تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان، سامانه استعلام ضمانت نامه را راه اندازی کرده است.
   نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از 3 تا 6 آبان‌ماه سالجاری در استانبول برگزارخواهد شد.
   کارگاه آموزشی "تقویت نقش توافق های تجاری ترجیحی در تجارت منصفانه و فراگیر" با هماهنگی کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار شد.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک صورت گرفت:
   یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان فارس با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، سیستم‌های هوشمند منازل و ساختمان‌های مسکونی ارزان قیمت را تولید کرد.
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه نجارت خبر داد:
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با هیات زیرساخت الکترونیک استان لیائونینگ چین، زمینه‌های همکاری هرچه بیشتر دو طرف را بررسی کرد.
   مدیر کل امورحقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:
   مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، عملکرد تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها را در تیر ماه سال جاری تشریح کرد.
   ولی ملکی عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای رقابت تاکید کرد:
   عضو ناظر مجلس در شورای رقابت گفت: ارتباطات قوی در دولت و با دفتر مقام معظم رهبری و سابقه موفق هشت ساله وزارت در وزارت بازرگانی، شریعتمداری را به فردی مناسب برای وزارت صنعت، معدن و تجارت تبدیل کرده ...
   خسروتاج عنوان کرد:
   قائم‌مقام وزیر در امور تجارت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد که واردات خودرو در 6 ماه آتی می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها شود زیرا عرضه نسبت به دوره مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش یافته ...