• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مجری پروژه آب‌های کارستی سازمان زمین‌شناسی کشور:
   مجری پروژه آب‌های کارستی سازمان زمین‌شناسی کشور گفت: ایران بدترین الگوی مصرف آب در دنیا را دارد.
   معاون مرکز پژوهش‌های کابردی علوم زمین و مدیر طرح مقابله با ریزگرد سازمان مدیر طرح مقابله با ریزگرد سازمان زمین‌شناسی کشورگفت: موضوع بیابانی شدن کشورها را جدی بگیریم.
   مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: در 11 ماهه امسال ۳۷ هزار تن فولاد آلیاژی صادر کردیم و این میزان سال آیند به 100 هزار تن خواد رسید.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رییس سازمان توسعه ونوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی نیازمند سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد دلاری هستیم.
   تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در 10 ماهه امسال چهار هزار و 278 میلیارد و 900 میلیون ریال شد که در همسنجی با دوره مشابه پارسال 43.4 درصد رشد دارد.
   همایش آشنایی با فرصت های همکاری معدنی ایران و فنلاند با حضور قائم مقام وزیر اقتصاد و کار و رییس سازمان زمین شناسی فنلاند و رییس هیات عامل ایمیدرو در ساختمان ایمیدرو برگزار شد.
   مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت:
   مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی با انتقاد از درج خبر سکوت سازمان حمایت در قبال گرانفروشی گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح عرضه متاثر از قیمت دام زنده به اضافه هزینه های مترتب به ...
   سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم زمین با شعار "علوم زمین و اقتصاد مقاومتی" با سخنرانی دکتر افشین اکبرپور؛ دبیر این گردهمایی آغاز شد
   شرکت های فولادساز کشور طی 10 ماهه امسال، بیش از 15 میلیون و 400هزارتن میلیون تن فولاد خام(شمش) تولید کردند.
   نشریه ایتالیایی'سایدروب' از هشت برابر شدن صادرات فولاد ایران به اروپا طی سه سال اخیر خبر داده و نوشته این موضوع نگرانی تولید کنندگان و رقبای اروپایی فولاد ایران را برانگیخته است.