• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   سایت انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد ایران در سه ماه نخست و همچنین ماه سوم 2017 میلادی(مارس) به ترتیب 12.7درصد و 18درصد افزایش یافت.
   مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:
   مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تاکید بر اهمیت توسعه معادن کشور با حفظ شاخص های زیست محیطی و ضرورت واقعی شدن قیمت سنگ آهن، واگذاری معادن به بخش خصوصی را بهترین راه حل توسعه و افزایش بهره وری ...
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت : واحد های تولید کننده سیمان 6 ماه قبل افزایش 15 درصدی قیمت داشتند و نیازی به نرخ جدید ندارند و اکنون عرضه بیش از تقاضاست.
   رییس خانه معدن ایران :
   رییس خانه معدن ایران گفت: دولت یازدهم امکان تحصیل شمار قابل توجهی از بانوان در گرایش های مختلف علوم زمین را فراهم کرد و امروز بسیاری از آنها در معادن به فعالیت مشغولند و در توسعه و طراحی معدنی کارایی ...
   سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور: ایران همزمان با دهمین سالگرد تاسیس شبکه متخصصان جوان علوم زمین (YES)، با شعار کاهش مخاطرات زمین شناختی، منابع برای نسل آینده، در تاریخ 5 تا 8 شهریور ماه 96 در ...
   3 شرکت بزرگ معدنی طی 12 ماهه سال 95، میزان تولید گندله سنگ آهن را 52 درصد افزایش دادند.
   پیشرفت های بزرگ معدنی در سالهای اخیر ؛
   معادن ایران ثروت ارزشمندی است که سال هاست به داشتن آن بالیده ایم. در سال های گذشته آنچنان که باید و شاید به این منابع عظیم که می تواند جایگزین مناسبی برای توسعه صادرات غیر نفتی باشد توجه نشده بود.
   رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: ایمیدرو برای انجام برنامه جدید اکتشاف در 4 سال گذشته، بیش از 4 هزارو 540میلیارد ریال سرمایه صرف کرد.
   میزان تولید شرکت فروکروم سبزوار طی سال گذشته71 درصد افزایش یافت.
   مدیرعامل گروه فولاد مبارکه اصفهان گفت: عملیات نصب تجهیزات کارخانه 5 میلیون تنی گندله سازی سنگان در استان خراسان رضوی پایان یافت.