• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت : یکی از دستاوردهای دولت یازدهم در بخش معدن افزایش 1.5 میلیارد تنی ذخیره قطعی فلزی جدید است و درعین حال ذخیره قطعی اکتشافی از سالهای دور حدود 50 میلیارد تن ثبت شده ...
   مدیرکل دفتر امور اکتشاف معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت خبرداد:
   مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن وتجارت از آزادسازی 19 پهنه‌ اکتشافی در 20 فروردین 96 خبر داد.
   مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان:
   مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با تاکید بر نهایی شدن قرارداد طرح توسعه فولاد هرمزگان گفت: با انعقاد قرارداد جدید ظرفیت تولید فولاد هرمزگان از یک و نیم میلیون تن به ۳ میلیون تن افزایش می‌یابد.
   مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: با توجه به ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این مجموعه، سودآوری این مجموعه نیازمند تعامل و همکاری همه‌جانبه است.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه درآمد حاصل از عوارض مواد معدنی به صنایع اختصاص می یابد، گفت: صنعت سنگ ایران توان رقابت با سایر کشورهای پیشرو در این حوزه را دارد.
   رییس واحد کانه آرایی مجتمع سرب و روی کوشک بافق گفت : با اجرای طرح توسعه در این مجتمع معدنی ، میزان تولید با افزایش یک و نیم برابری به 24هزار تن در سال افزایش یافته است.
   رییس خانه معدن ایران :
   رییس خانه معدن ایران معتقد است: نگرش واقع بینانه مدیریت کلان دولت یازدهم با نگاه توسعه ای به معدن و کارخانه های سرب و روی مهدی آباد (یزد) و واگذاری آن به کنسرسیوم بخش خصوصی، امکان سرمایه گذاری 1.2 ...
   در سه سال گذشته محقق شد:
   مقایسه تولید نیمه اول سال 95 با نیمه اول سال 92 نشان از رشد تولید کنسانتره مس به میزان 36.5 درصد، کاتد حدود 3.8 درصد و مس محتوای معدنی به عنوان شاخص تولید شرکت به میزان 34.2 درصد دارد.
   به‌دنبال انعقاد قرارداد میان ایران و روسیه انجام می شود:
   تفاهم‌نامه‌ای علمی تحقیقاتی میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و موسسه زمین‌شناسی بدون مرز روسیه در حوضه دریایی خزر با نام "مخاطرات زمین شناختی حوضه خزر جنوبی" و با مالکیت طرف ...
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد : تاکنون 16 هزار و 8 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی ، معدنی و کشاورزی پرداخت شده است .