• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیر آموزش، پژوهش و فناوری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: ایمیدروطی سال های 94 و 95 بالغ بر 483 دوره آموزشی برای معادن بخش خصوصی در حوزه کارگری و کارشناسی برگزار کرد.
   رئیس جمهوری در آزاد شهر استان گلستان :
   رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نظارت بر معادن کشور باید دائمی باشد از پیگیری وزارت راه و شهرسازی برای حل مسکن حادثه دیدگان معدن زمستان یورت خبر داد.
   رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: برای ذخایر جدید معدنی، 21 فقره گواهی کشف درخواست شده است.
   در جلسه بررسی حادثه معدن زمستان یورت آزاد شهر با حضور مهندس نعمت زاده تاکید شد:
   پس از حادثه ناگوار معدن زمستان یورت در آزادشهر استان گلستان و جان باختن جمعی از کارگران زحمت کش این معدن ، جلسه ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، رییس ...
   مهم ترین تغییر رویکرد فعالیت های معدنی در دولت یازدهم همانا آزاد دسازی پهنه های معدنی بود.
   با ارسال نامه ای به مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   مدیر عامل کارخانه تولیدی و صنعتی شادیلون، اخبار منتشر شده در برخی سایت های اینترنتی و کانال های مجازی مبنی بر تعطیلی این واحد تولیدی را تکذیب کرد.
   معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت اعلام کرد؛
   معاون معدنی وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت:حادثه معدن زمستان یورت به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی مندرج در دستورالعمل های معادن زغال سنگ رخ داده است.
   مدیر عامل منطقه ویژه خلیج فارس از انعقاد یک قرارداد سرمایه گذاری حدود 1002میلیارد ریالی در حوزه صادرات مواد نفتی با یک شرکت داخلی خبر داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: موضوع ارتباط صنعت و دانشگاه سالیان درازی است که در محافل مختلف علمی و صنعتی طرح شده اما دولت یازدهم این ارتباط را عملیاتی کرده است.
   کرباسیان خبرداد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو از برنامه ایجاد بیش از 4800 شغل در بخش معدن و صنایع معدنی توسط این سازمان طی سال 96 خبر داد.