• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   کرباسیان در آستانه دهه فجر خبر داد:
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به دستاوردهای دولت یازدهم در بخش معدن اشاره و اعلام کرد: با اکتشافات انجام شده، میزان ذخایر معدنی عناصر نادر خاکی 4 برابر افزایش یافته ...
   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: سرمایه گذارانی از کشورهای فرانسه، فنلاند، روسیه ، هند و چین برای سرمایه گذاری در این منطقه ویژه وارد مذاکره شده اند
   انجمن جهانی فولاد، رشد تولید فولاد خام ایران در سال 2016 را 11 درصد اعلام کرد.
   مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن وتجارت خبرداد:
   مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن وتجارت از اجرای دومین مرحله آزادسازی محدوده‌های معدنی در 25 بهمن امسال خبر داد.
   تولید کنسانتره مس کشور در 9 ماهه امسال 13 درصد افزایش یافته است.
   نایب رییس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه کشور گفت: در قانون برنامه ششم، یک درصد از فروش معادن برای جبران خسارت و انجام پروژه های بهداشتی و عمرانی در مناطق استقرار معادن تعلق گرفته است .
   مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو گفت: پتانسیل های سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی استان سیستان و بلوچستان،‌ فرصت ایجاد 100هزار شغل را فراهم کرده است.
   کرباسیان تاکید کرد :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت ورییس هیات عامل ایمیدرو گفت: با دریافت 3 میلیارد دلار ، علاوه بر تحقق اقتصاد مقاومتی درحوزه معادن ، می توان شرکت ها و سرمایه های خارجی را هم برای تامین مالی جذب کرد.
   در جلسه با استاندار و مسوولان ارشد کردستان اعلام شد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اقدامات ایمیدرو در فعال سازی پتانسیل های معدنی کردستان گفت: بخش معدن و صنایع معدنی استان کردستان را توسعه می دهیم.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 227 فقره جواز تاسیس صنعتی و 69 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در 8 ماهه امسال برای مقاضیان در این استان صادر شده است.