• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   میزان تولید کنسانتره مس کشور در 11 ماهه امسال 10 درصد افزایش یافته است.
   مدیرعامل فولاد مبارکه خبر داد:
   مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از کاهش صادرات برای تأمین نیاز بازار داخلی تا حدود 300 هزار تن خبر داد.
   مدیر زمین شناسی منطقه ای سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور خبر داد: سازمان زمین شناسی از اشخاص حقیقی و حقوقی در تهیه نقشه های زمین شناسی حمایت می کند.
   کرباسیان اعلام کرد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: با اجرایی شدن برجام و رفع تحریم های بین المللی، ورود فناوری های نوین در حوزه معدن و صنایع معدنی به کشور آغاز شد.
   مدیر عامل شرکت زغال سنگ البرز مرکزی از آماده شدن کارخانه زغال شویی این شرکت برای افتتاح خبر داد.
   کرباسیان اعلام کرد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان 300 میلیارد تومان برای ارتقای مسائل زیست محیطی بخش معدن و صنایع معدنی در سال 95 اختصاص داده است.
   رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: نخستین کارخانه فرآوری سنگ آهن کم عیار هماتیت ایران که به تازگی به تولید رسیده، در انتظار افتتاح رسمی از سوی مقامات عالی است. فناوری این کارخانه 100 درصد ایرانی است.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام تحقق رقم 4.5 میلیارد دلار ارزش صادرات صنایع معدنی در 10 ماهه 95 گفت: انتظار می رود تا پایان امسال در مجموع در این بخش به صادرات 5.5 میلیارد دلاری دست یابیم.
   رییس هیات عامل ایمیدرو :
   رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران گفت‌: در واگذاری معادن داشتن اهلیت بخش خصوصی شامل : علاقه مندی به حوزه معدن و ظرفیت سرمایه گذاری باید برای ایمیدرو ثابت شود.
   رییس هیات عامل ایمیدرو :
   رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت : پیش بینی می شود تا پایان سال 96 به ذخایر قطعی معدنی 50 درصد از لحاظ ارزشی اضافه شود هم چنین معادن جدیدی کشف و به ظرفیت های قبلی اضافه شودو ...