• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نشریه ایتالیایی'سایدروب' از هشت برابر شدن صادرات فولاد ایران به اروپا طی سه سال اخیر خبر داده و نوشته این موضوع نگرانی تولید کنندگان و رقبای اروپایی فولاد ایران را برانگیخته است.
   با فناوری ایرانی
   مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد: تجهیزات طرح استانی فولاد شادگان ( استان خوزستان) به طور کامل نصب شده و اکنون در مرحله تست تجهیزات قرار دارد که امیدواریم واحد تولید آهن اسفنجی آن را اسفند ماه ...
   1 تا 3 اسفند سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می شود :
   سی و پنجمین گردهمایی بزرگ ملی علوم زمین از1 تا 3 اسفند در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشوربا شعار علوم‌زمین و اقتصادمقاومتی برگزار می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون وزیر صنعت در امور معادن و صنایع معدنی با بیان اینکه نباید در تولید 55 میلیون تن فولاد تردیدکرد، گفت: در بخش‌های مختلف معدنی در سال 97 به توازن کامل می‌رسیم.
   کرباسیان خبر داد:
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برای رعایت بیشتر مسائل زیست محیطی در حوزه معادن،‌ مشاور خارجی جذب کرده ایم تا طرح ها بر اساس ضوابط و استانداردها اجرا شوند.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت:صادرات معدن و صنایع معدنی طی 10 ماهه امسال به5 میلیارد و 500میلیون دلار رسیدکه از رشد 14 درصدی نسبت به سال گذشته برخورداربوده است.
   معاون امورمعادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال 1391 معدن فیروزه نیشابور با پروانه جدید 40 تن در سال شروع به فعالیت کرده است و از معادنی است که برابر ظرفیت پروانه اش کار می ...
   رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از گشایش فاینانس های زیر ۱۰۰ میلیون یورو برای پروژه های معدنی خبر داد و گفت: ۱.۸ میلیارد یورو فاینانس در حوزه فولاد از چین استفاده شد.
   تولید شمش خالص آلومینیوم در 10 ماه منتهی به پایان دی ماه امسال در واحدهای المهدی ، هرمزآل و ایرالکو به 244 هزار و 577 تن رسید.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران گفت:با اشاره به هدفگذاری ایران در برنامه چشم انداز 20 ساله خود برای دستیابی به ظرفیت تولید 55 میلیون تن فولاد نیاز ...