• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   به گفته معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه، این استان با بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تن ذخایرمعدنی شناخته شده، حدود 2 درصد از ذخایر معدنی کشور معادل 57 میلیارد تن ...
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به روند افزایشی قیمت جهانی فولاد در چند ماه گذشته، گفت: جهت تنظیم قیمت و تعادل عرضه و تقاضا پیشنهاد کاهش حقوق ورودی شمش به هیأت دولت ...
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون امور معادن وزیر صنعت، معدن و تجارت از صادرات سه میلیارد دلار ماده معدنی در مدت سپری شده از سال جاری خبر داد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد رشد نشان می دهد و 15 درصد جلوتر از ...
   با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با سفر به استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت در شهرک صنعتی چرمشهر تبریز، طرح توسعه چرم سازی را افتتاح کرد.
   معاون وزیر صنعت خبر داد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از ناحیه صنعتی طارم از جذب سرمایه گذاران در این ناحیه صنعتی منطقه کمتر توسعه یافته خبر داد‌.
   گزارش عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم(6):
   در نتیجه اقدامات وزارت صعت، معدن و تجارت در دولت یازدهم ظرفیت سازی در زنجیره فولاد به میزان 55 میلیون تن و در تولید مس کاتد به میزان 215 هزار تن ایجاد شد.
   گزارش عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم(5):
   وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم توانست پنج هزار و 699 طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد و بالاتر را تکمیل کند و 28 پروژه مهم و ملی را به مرحله راه اندازی برساند.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از افتتاح 450 طرح صنعتی، معدنی و بازرگانی با اشتغال‌زایی بیش از 16 هزار نفر در سراسر کشور همزمان با هفته دولت خبر داد.
   در کارگروه تعامل معدن و محیط زیست بررسی شد:
   کارگروه تعامل معدن و محیط زیست با برگزاری جلسه ای در وزارت صمت، اکتشافات مقدماتی در منطقه حفاظت شده معدنی D19 را در جلسه تخصصی خود بررسی کرد.
   رئیس خانه معدن ایران خبرداد:
   رییس خانه معدن ایران از صدور مجوز محیط زیست برای اکتشافات مقدماتی در پهنه D۱۹ در محدوده معدنی چادرملو خبر داد.