• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   میزان تولید سنگ آهن خام و کنسانتره شرکت های بزرگ معدنی در 10 ماهه امسال، به ترتیب 7 و 2درصد رشد یافت. طی این مدت 27.7 میلیون تن سنگ آهن خام و 21.7 میلیون تن سنگ آهن کنسانتره تولید شد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت در کردستان:
   معاون امور معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت سامانه کاداستر قدم بزرگی برای شفافیت و استفاده از فرصتهای برابر در تمام کشور است.
   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: در دولت یازدهم عملیات اجرایی چندین طرح بخش معدن و صنایع معدنی با میلیاردها ریال سرمایه گذاری شروع یا افتتاح شده است.
   مدیر صنایع معدنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت:تکمیل و راه اندازی 14 طرح ناتمام به ارزش یک میلیارد و 300میلیون دلار، فعال سازی 34 طرح غیرفعال به ارزش 7میلیارد و 300 میلیون دلار ...
   رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبرداد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: میزان ذخایر معدنی کشور را ۵۷ میلیارد تن است و از این میزان ۴۰ میلیارد تن قطعی بوده و از ذخایر سنگ آهن، مس، ...
   مجموع تولید آند و کاتد مس در واحدهای عمده کشور در10 ماهه امسال به 347 هزار و 20 تن رسید که سهم آند 189 هزار و 660 تن و کاتد 157هزار و 360 تن ثبت شد .
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: کارخانه آهک هیدراته پلدختر لرستان ظرفیت تولید ۱۵۰ هزار تن آهک هیدراته را در سال خواهد داشت.
   معاون وزارت صنعت،معدن وتجارت:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات مواد معدنی در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت از پرداخت تسهیلات به 21 هزار واحد صنعتی و کشاورزی از محل طرح رونق تولید خبر داد.
   عملیات اجرایی طرح ساخت کارخانه تولید آهک صنعتی و هیدراته پلدختر در استان لرستان با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو، مقامات استانی و نمایندگان مجلس آغاز شد.