• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیــاری از پیشرفت فیزیکی 51 درصدی واحد فولاد سازی این طرح استانی خبر داد.
   گروهی از متخصصان فنلاندی پس از امضای تفاهم نامه بین رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران و رئیس سازمان زمین شناسی فنلاند برای توسعه داده های علوم زمین به ایران سفر کرده اند.
   رییس هیات عامل ایمیدرو:
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در نامه ای به افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن از این بانک به خاطر بازپرداخت بخشی از بدهی های معوقه کشور ...
   رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت : سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) در دولت یازدهم 240 هزار میلیارد ریال طرح در دستور کار داشت و تا پایان سال گذشته بیش از 85 درصد این برنامه ...
   رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان 7 هدف کلان را طی 5 سال آینده در برنامه خود قرار داده است.
   مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد:
   مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از کمک ۲۱ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریالی چادرملو و گل گهر به خانواده های جانباختگان معدن زمستان یورت خبر داد.
   ایران در 4 ماه نخست 2017میلادی، 6 میلیون و 369 هزار تن فولاد خام تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته میلادی (5 میلیون و 570 هزار تن)، 14.3 درصد رشد نشان می دهد.
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان در دولت یازدهم (نیمه دوم سال92 تا نیمه نخست سال 96)، 34 طرح معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاری 24 هزار میلیارد تومان فعال کرده است .


   در آستانه روز ملی و بزرگداشت هفته معدن با نگاهی به 4 سال گذشته با دو تصویر روبرو می شویم.تصویر نخست حاصل مدیریتی بود که ده ها طرح نیمه جان روی دست مدیران معدنی و صنایع معدنی گذاشت که صدها توقع ...
   میزان صادرات فولاد خام ایران در نخستین ماه امسال به رقم 439 هزار تن رسید که در مقایسه با فروردین 95 که 343 هزار تن بود، رشد 28 درصدی را نشان می دهد.