• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت:صادرات معدن و صنایع معدنی طی 10 ماهه امسال به5 میلیارد و 500میلیون دلار رسیدکه از رشد 14 درصدی نسبت به سال گذشته برخورداربوده است.
   معاون امورمعادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال 1391 معدن فیروزه نیشابور با پروانه جدید 40 تن در سال شروع به فعالیت کرده است و از معادنی است که برابر ظرفیت پروانه اش کار می ...
   رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از گشایش فاینانس های زیر ۱۰۰ میلیون یورو برای پروژه های معدنی خبر داد و گفت: ۱.۸ میلیارد یورو فاینانس در حوزه فولاد از چین استفاده شد.
   تولید شمش خالص آلومینیوم در 10 ماه منتهی به پایان دی ماه امسال در واحدهای المهدی ، هرمزآل و ایرالکو به 244 هزار و 577 تن رسید.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران گفت:با اشاره به هدفگذاری ایران در برنامه چشم انداز 20 ساله خود برای دستیابی به ظرفیت تولید 55 میلیون تن فولاد نیاز ...
   مهندس نعمت زاده در هفتمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن :
   وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: از لحاظ توان موجود در صنعت فولاد ایران که هم اکنون سهم ایران در برابر رقبای جهانی خود یک درصد است رسیدن به سهم 2 درصدی بازار فولاد دنیا دور از ذهن نیست.
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: با توجه به پتانسیل هایی که در شناسایی ذخایر عناصر نادر خاکی ایجاد شده،ذخایر این مواد معدنی 4برابر می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: طراحی نقشه‌های ژئوفیزیک هوایی تا پایان امسال به پایان می‌رسد و کنترل آن آغاز خواهد شد.
   تولید کنسانتره مس کشور در 10 ماه امسال در مجموع 11 درصد و در این مدت تولید مس کاتد نیز 3 درصد افزایش یافته است.
   معاون وزیر صنعت ، معدن تجارت :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی گفت: با اشاره به رشد تولید و صادرات مواد و صنایع معدنی، گفت: تاپایان سال ظرفیت زنجیره فولاد به ۱۶۰ میلیون تن می رسد.