• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران خبر داد:
   مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران از رکورد شکنی تولید شمش روی در هلدینگ توسعه معادن روی ایران خبر داد و گفت: در شهریور ماه امسال رکود 5 ساله تولید شمش این ماده معدنی با تولید بالغ بر هشت هزار و ...
   با هدف جذب سرمایه گذاری در بخش اکتشاف معدنی؛
   مجری طرح شناسایی محیط‌های پتانسیل دار مواد معدنی کشور گفت: با همکاری سازمان زمین شناسی و سازمان ایمیدرو نقشه‌های پتانسیل مواد معدنی در مقیاس یک صد هزار در حال تهیه است که این نقشه‌ها در مقایسه با ...
   انجمن جهانی فولاد اعلام کرد:
   انجمن جهانی فولاد، رشد فولادخام ایران را در ماه آگوست 2017، حدود 15.1درصد و در 8 ماهه میلادی امسال را 15.17درصد اعلام کرد.
   در جلسه هم‌اندیشی ایمیدرو و خانه معدن ایران مطرح شد؛
   رییس هیات عامل ایمیدرو پیشنهاد داد تا کارگروه تخصصی احیا 500 معدن متروکه با هدف رونق معادن و اشتغالزایی حداقل 25 هزار نفر تشکیل شود.
   با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت انجام شد:
   مراسم تکریم از بازنشستگان سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت و جمعی از پیشکسوتان این مجموعه برگزار شد.
   درخواست رییس هیات عامل ایمیدرو :
   رییس هیات عامل ایمیدرو از تشکل های بخش خصوصی خواست که پیشنهادهای خود را برای بهره گیری از تسهیلات 1.5 میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی برای معادن کوچک ارایه دهند.
   مدیر امور معادن سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: براساس چشم انداز ۱۴۰۴ باید بیش از ۵۰ میلیارد دلار در بخش صنایع معدنی و معادن سرمایه‌گذاری ‌شود که نیاز کشور در برنامه ششم حدود ۱۸ ...
   رییس خانه معدن ایران تأکید کرد:
   رییس خانه معدن ایران توجه به بنگاه‌های کوچک و متوسط و تولید صادرات محور را مسیر مناسبی برای پیشبرد اهداف مشخص شده در شعار انتخابی امسال از سوی مقام معظم رهبری دانست.
   در پنج ماهه نخست امسال محقق شد؛
   میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در پنج ماهه نخست امسال، 23 درصد افزایش داشت.
   گزارش شاتا/ دستاوردهای دولت در حوزه اکتشاف و حفاری معدنی:
   حفاری های انجام شده در 4 سال اخیر از 102 هزار متر به بیش از 212 هزار متر و ژئوفیزیک هوایی نیز از 220 هزار کیلومتر خطی به حدود520 هزار کیلومتر خطی افزایش یافته است.