• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   کرباسیان در دیدار هیات نروژی عنوان کرد:
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام کرد: ایمیدرو در اجرای پروژه های خود در مناطق مختلف کشور، مسایل زیست محیطی را به طور دقیق رعایت می کند و به همین منظور طرح معدنکاری ...
   کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام کرد: 24 پروژه ایمیدرو به ارزش بیش از یک میلیارد دلار در نیمه نخست سال جاری به بهره برداری می رسد.
   میزان صادرات فولاد خام کشور در دوره 11 ماهه پارسال (منتهی به بهمن 95) به رقم سه میلیون و 225 هزار تن رسید که در مقایسه با دوره مشابه در سال ماقبل، افزایش 108 درصدی را ثبت کرد.
   در یازده ماهه سال 95 انجام شد:
   فولادسازان کشور در 11 ماهه سال 95 بیش از 16 میلیون و 800 هزار تن فولاد خام تولید کردندکه در مقایسه با 11 ماهه سال 94 رشد 10 درصدی را نشان می دهد.
   مدیرعامل شرکت صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: بخش معدن نقش برجسته ای در اشتغال زایی، ایجاد ارزش افزوده و صادرات دارد.
   کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: نخستین و مهم ترین برنامه ایمیدرو در سال ۹۶ نهایی کردن برنامه های اکتشافی است.
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: طرح 300 هزار تنی آلومینیوم جنوب مهر 97 راه اندازی می شود.
   کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) ۱۲ برنامه اولویت‌دار را در سال ۹۶ پیگیری می‌کند.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عزم جزم وزارت صنعت،معدن و تجارت برای تحقق شعار امسال، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای ایجاد و توسعه واحدهای اقتصادی را در جهت افزایش تولید و ایجاد ...
   دکتر معظمی رییس هیات عامل ایدرو:
   تمامی امکانات و ظرفیت های ایدرو در خدمت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال برای جوانان بکار گرفته خواهد شد