• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در 10 ماهه امسال چهار هزار و 278 میلیارد و 900 میلیون ریال شد که در همسنجی با دوره مشابه پارسال 43.4 درصد رشد دارد.
   همایش آشنایی با فرصت های همکاری معدنی ایران و فنلاند با حضور قائم مقام وزیر اقتصاد و کار و رییس سازمان زمین شناسی فنلاند و رییس هیات عامل ایمیدرو در ساختمان ایمیدرو برگزار شد.
   مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت:
   مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی با انتقاد از درج خبر سکوت سازمان حمایت در قبال گرانفروشی گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح عرضه متاثر از قیمت دام زنده به اضافه هزینه های مترتب به ...
   سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم زمین با شعار "علوم زمین و اقتصاد مقاومتی" با سخنرانی دکتر افشین اکبرپور؛ دبیر این گردهمایی آغاز شد
   شرکت های فولادساز کشور طی 10 ماهه امسال، بیش از 15 میلیون و 400هزارتن میلیون تن فولاد خام(شمش) تولید کردند.
   نشریه ایتالیایی'سایدروب' از هشت برابر شدن صادرات فولاد ایران به اروپا طی سه سال اخیر خبر داده و نوشته این موضوع نگرانی تولید کنندگان و رقبای اروپایی فولاد ایران را برانگیخته است.
   با فناوری ایرانی
   مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد: تجهیزات طرح استانی فولاد شادگان ( استان خوزستان) به طور کامل نصب شده و اکنون در مرحله تست تجهیزات قرار دارد که امیدواریم واحد تولید آهن اسفنجی آن را اسفند ماه ...
   1 تا 3 اسفند سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می شود :
   سی و پنجمین گردهمایی بزرگ ملی علوم زمین از1 تا 3 اسفند در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشوربا شعار علوم‌زمین و اقتصادمقاومتی برگزار می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون وزیر صنعت در امور معادن و صنایع معدنی با بیان اینکه نباید در تولید 55 میلیون تن فولاد تردیدکرد، گفت: در بخش‌های مختلف معدنی در سال 97 به توازن کامل می‌رسیم.
   کرباسیان خبر داد:
   رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برای رعایت بیشتر مسائل زیست محیطی در حوزه معادن،‌ مشاور خارجی جذب کرده ایم تا طرح ها بر اساس ضوابط و استانداردها اجرا شوند.