• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیر کل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت،معدن وتجارت خبر داد :
   مدیر کل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت: در فرودین ماه سال 96 به تعداد20 پهنه اکتشافی که مطالعات مراحل اولیه اکتشافی بر روی آنها انجام شده آزاد سازی شدند.
   مدیر کل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:
   مدیر کل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مرسوم بودن خام فروشی مواد مازاد معدنی در تمام دنیا، وضع عوارض برای صادرات مواد خام معدنی را یک عامل تشویقی برای تولید محصولات با ...
   طی 2 ماهه نخست امسال محقق شد:
   براساس برنامه در بخش معدن و صنایع معدنی یک میلیارد و 214 میلیون دلار صادرات پیش بینی شده است، که با صادرات یک میلیارد و 848 میلیون دلار مواد و صنایع معدنی 152 درصد محقق شده است.
   رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی عنوان کرد:
   رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی شفافیت و استانداردسازی فرایند معاملات را از مهمترین مزایای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت دانست و از روند افزایشی ثبت نام تامین کنندگان کالا و خدمات در این سامانه خبر ...
   مدیر کل دفتر نظارت امور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت خبر داد:
   مدیر کل دفتر امور نظارت امور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: 393 میلیون تن انواع مواد معدنی در سال 95 از معادن کشور تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه خود در سال 94 رشد 4.8 درصدی را نشان می دهد.
   نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از 27 تا 30 مرداد ماه سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی ولگاگراد روسیه برگزار خواهد شد.
   مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن خبر داد:
   مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی خبر داد: 260 میلیارد ریال بودجه از محل منابع داخلی ایمیدرو برای زیربناهای معادن در سال گذشته اختصاص یافته است.
   مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی:
   مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: طی سه ماه اخیر ارزش تسهیلات مصوب بانکی به معدنکاران و طرح های معدنی به 800 میلیارد ریال رسیده است که در تاریخ فعالیت های این صندوق بی سابقه ...
   مدیرکل دفتر آمار و فراوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد:
   مدیرکل دفتر آمار و فراوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت تکمیل ۲۰ هزار طرح نیمه تمام با ۷۶ هزار میلیارد تومان سرمایه را از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم دانست.
   معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو از تدوین برنامه های این سازمان در راستای مدیریت اصولی آب و حامل های انرژی در سال جاری خبر داد.