• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز در جلسه هیأت نمایندگان اتاق ایران با تاکید بر اینکه باید به اتحادیه‌ها در زمینه صادرات بیشتر بها داد، گفت: در تصمیمات صادراتی باید اتحادیه‌ها را در کنار خود داشته ...
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم کمک به افزایش میزان سرمایه گذاری داخلی و خارجی گفت : بطور متوسط هر واحد سرمایه گذاری خارجی 2 واحد به صادرات کشور اضافه می کند.
   رئیس هیأت عامل ایدرودر چهارمین همایش بین المللی خودرو:
   رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: ۶ قرارداد در صنعت خودرو با خودروسازان خارجی امسال نهایی خواهد شد و شرکت بنز تا پایان امسال جاری قرارداد خود را با شریک داخلی امضا می کند.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   قائم مقام‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت: اجرای طرح رونق تولید در سال 1396 به خصوص در مورد واحد های تولیدی بیشتری هم ادامه خواهد داشت.
   همزمان با دهه با شکوه فجر انقلاب اسلامی 2 واحد صنعتی در زمینه فراورده‌های نوشیدنی و طیور در شهرک صنعتی نظرآباد استان البرز مورد بهره برداری قرار گرفت.
   فردا با حضور خودروسازان ایرانی و برندهای معتبر جهانی ؛
   چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور خودروسازان ایرانی و نمایندگان شرکت های معتبر جهانی به مدت دو روز از فردا در برج میلاد تهران آغاز بکار می کند.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: طی ده ماهه گذشته بیش از 2 هزار و 12 واحد جدید در داخل شهرک های صنعتی کشور به بهره برداری رسید که این آمار در استان اصفهان به بیش از 303 واحد می ...
   رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:
   رئیس کل بانک مرکزی گفت: در طرح رونق تولید و حمایت از واحدهای کوچک و متوسط،21 هزار واحد راکد و نیمه فعال با دریافت 150هزار میلیارد ریال تسهیلات به چرخه تولید بازگشتند.
   همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت :
   سه واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 257 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 145 نفر امروز همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی شکوهیه قم به بهره برداری رسید.
   معظمی در بازدید از شرکت ایرایکو:
   رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو ) گفت : با استفاده از توان داخلی و به مشارکت گرفتن سرمایه گذاری بین المللی تلاش می کنیم تا توسعه بخش بزرگ و استراتژیک صنعت ساخت واگن و ...