• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون آموزش سازمان مدیریت صنعتی تشریح کرد :
   سازمان مدیریت صنعتی به شرکت‌ها، سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی خدمات جدیدی تحت عنوان "تائید صلاحیت حرفه‌ای مدیران و کارشناسان" ارائه می کند.
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان بوشهر تشریح کرد :
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به تجربه آقای شریعتمداری در حوزه بازرگانی در صورت گرفتن رای اعتماد می‌تواند در این حوزه موفق باشد. زیرا وی در امور اجرایی بسیار فعال ...
   رییس خانه صنعت و معدن استان اردبیل:
   رییس خانه صنعت و معدن استان اردبیل شریعتمداری را نیروی کهنه کار صنعت، معدن و تجارت توصیف کرد.
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان کرمان :
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان کرمان گفت : با توجه به تجربه و شناختی که از آقای شریعتمداری دارم، وی همیشه یکی از وزرای قابل قبول و توانمند و هوشمند و صاحب تدبیر بوده و در هرجایی که قرار ...
   نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی:
   به گفته نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی شریعتمداری توانمندی خود را در سطح کلان مدیریتی به اثبات رسانده است. وی نگاه کلی خود به محمد شریعتمداری را مثبت توصیف کرد.
   عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
   عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت قاطع خود از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بخش تولید کشور رونق می گیرد.
   رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران عنوان کرد:
   به گفته رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دوران وزارت محمد شریعتمداری به طور متوسط سالانه ۵۹۰ هزار شغل ایجاد شد که در طول دوران بعد از انقلاب، یک رکورد محسوب می شود.
   بیانیه انجمن خدمات پس از فروش خودرو :
   انجمن خدمات پس از فروش خودرو در بیانیه ای از محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن وتجارت اعلام حمایت کرد.
   عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی :
   عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت : شریعتمداری می تواند وزیر موفقی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد و اقدات موثری در بخش صنایع و بازرگانی کشور ایجاد کند.
   نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان مرکزی:
   نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان مرکزی با ارزیابی مثبت از عملکرد گذشته شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت گفت: از وزیر آینده دولت دوازدهم در صنعت، معدن و تجارت خواسته می شود تا ...