• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خراسان جنوبی ؛
   کارخانه پودر کیمیای زنوک در شهرک صنعتی مود امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسؤولان استان خراسان جنوبی افتتاح شد. این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 35 هزار تن پودر میکرونیزه بنتونیت ...
   قائم مقام مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت گسترش تایر رازی :
   قائم مقام مدیر عامل شرکت گسترش تایر رازی با اشاره به پیش بینی های انجام شده گفت : برای بهره برداری این پروژه در سال ۹۹ برای فایناس پروژه در حال انعقاد قرار داد با شرکت سابیر هستیم .
   معاون صنایع کوچک و عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از اعزام 12 بنگاه کوچک و متوسط به سومین نشست به هم رسانی فناوری محور بنگاه های کوچک و متوسط ایران و کره جنوبی خبر داد.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی و یک طرح توسعه‌ای در استان قزوین بهره‌برداری شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲۲ هزار واحد صنعتی راکد کشور به چرخه تولید بازگشتند و امسال نیز ۳۰ هزار واحد صنعتی فعال می شوند.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه مطرح شد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ محدودیتی برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی نداریم. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز از رتبه سوم این استان در زمینه رونق تولید و ...
   در کیش اینوکس 2017:
   همایش بین المللی معرفی توانمندی های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با موضوع جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی در حوزه صنعت در کیش برگزار می شود.
   توسط معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت؛
   خط توسعه فرش یک هزار و 200 شانه زاگرس کرمانشاه با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی توسط معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد افتتاح قرار گرفت. فاز توسعه ای جدید برای ۶۰۰ نفر به صورت غیر ...
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشورخبر داد:
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور با بیان آمار تولید ، صادرات و واردات سیگار در 5 ماهه امسال گفت: در 5 ماهه سالجاری با افزایش 28 درصدی تولید و 13 درصدی صادرات و کاهش 58 درصدی واردات و 47 ...
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   بر اساس دستور مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایدرو، مطالعات جامع امکان سنجی فنی و اقتصادی طرح تولید پنل های خورشیدی از سیلیکون متال را انجام داد.