• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نشست علمی- تخصصی "جامعه شناسی و هنر فرش دستباف" با هماهنگی مرکز ملی فرش ایران به میزبانی موزه فرش ایران برگزار شد.
   متخصصان کشورمان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) سیبل الکترونیکی ورزش تیراندازی تولید کردند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   بهروز اسودی در پنل تخصصی صنعت و معدن استان سمنان گفت : با وجود 120 واحد تولیدی قطعات خودرو و در سمنان ، این استان قطب سوم خودروسازی کشور است.
   رئیس هیات عامل ایدرو خبر داد :
   رییس هیات عامل ایدرو اعلام کرد : پس از برجام بیش از ۱۰۰ قرارداد مشارکت با طرف خارجی در وزارت صنعت ،معدن و تجارت منعقد و بسیاری از آنها اجرایی شده است.
   با حضور قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت ؛
   قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت در نشست سه جانبه ایران، تاجیکستان و ترکمنستان در مشهد با اشاره به اهمیت مبادلات تجاری بین ایران، تاجیکستان و ترکمنستان گفت: ایران تولیدات با کیفیتی دارد که با ...
   معاون طرح و برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از سه طرح مهم اقتصاد مقاومتی و ملی درشرکتهای داروسازی سامان داروی هشتم، فولاد خراسان و اگزوز خودرو خراسان در مشهد و نیشابور بازدید و افتتاح کرد.
   دومین گردهمایی معاونان توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانهای کشور در چابهار در حال برگزاری است.
   سازمان مدیریت صنعتی، با همکاری شرکت آرتور د.لیتل برگزار می کند:
   سازمان مدیریت صنعتی، با همکاری شرکت بین المللی مشاوره مدیریت "آرتور د. لیتل"، سمینار مشترکی با عنوان "مدیریت ریسک " در حوزه های "نفت، گاز و پتروشیمی" ، "حمل و ...
   رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب اسلامی:
   رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: اگر نتوانیم امنیت را برای سرمایه گذار فراهم کنیم، سرمایه از کشور خارج می شود و سرمایه گذاران خارجی هم از حضور در ایران استقبالی نخواهند کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۳۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی خبر داد و گفت: درمجموع تاکنون ۲ هزار و ۳۸۷ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت‌ شده ...