• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با امضای قرارداد همکاری ؛
   مراسم امضای قرارداد تولید مشترک واگن بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت ترنس مش هولدینگ روسیه از طریق کارخانه واگن پارس با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و واعظی وزیر ...
   با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:
   نمایشگاه دائمی محصولات صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات کشور با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح و از سامانه صنایع پیشرفته دانش بنیان در کنار دو سامانه الکترونیکی دیگر رونمایی شد.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت چرخه کامل تولید کاتالیست‌های حاوی فلزات گرانبها در شرکت اکسیر نوین فرآیند آسیا مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
   رییس هیأت عامل ایدرو:
   افتتاح خط تولید غشای های تصفیه آب نمونه کامل توجه به توانمندی داخلی که امروز نتیجه داده است.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح دانش بنیان تولید فیلتر تصفیه آب افتتاح شد.
   در یکصد و بیستمین نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه مطرح شد؛
   در یکصد و بیستمین نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه که چهاردهمین جلسه این کارگروه در سال جاری نیز بود، بر لزوم فعال سازی واحدهای قطعه سازی کرمانشاه جهت کمک به صنعت خودروسازی ...
   با سفر مهندس نعمت زاده به استان البرز انجام شد:
   واحد تولیدی و صنعتی سبلان درب که برای یکصد نفر ایجاد اشتغال می کند با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان البرز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد :
   قائم مقام و معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : ثبت نام از واحدهای تولیدی کشاورزی برای دریافت تسهیلات رونق تولید از امروز آغاز شد.
   با سرمایه گذاری ایدرو؛
   فیلتر تصفیه آب ساخت داخل که نخستین بار در کشور با سرمایه گذاری ایدرو و همکاری محققان دانشگاه صنعتی شریف تولید شده ، فردا یکشنبه به بهره برداری می رسد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: امسال 300 هزار میلیارد ریال در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به بخش صنعت و معدن مصوب و اختصاص یافته است.