• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مهمترین دستاورد دولت یازدهم در صنعت خودرو تشکیل شورای جدید سیاستگذاری خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت و خودرو سازان ، قطعه سازان و انجمن ها و تشکل های ذیربط بوده است که در در آن به افزایش کیفیت ...
   ایدرو و شرکت های تابعه آن با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را در این حوزه به نمایش در می آورد.
   فناوری در دولت تدبیر وامید جایگاه ویژه ای دارد و به همین دلیل می توان تغییرات ملموس توسعه دانش و فناوری در چهارساله تصدی گری دولت را در بخش صنعت و معدن کالا حس کرد.
   صنعت، معدن و تجارت در دولت یازدهم؛
   به بهره برداری رساندن بیش از ۱۹ هزار طرح نیمه تمام، توقف روند کاهش نرخ صنعت و ارتقای رتبه بین المللی کشور در فضای کسب و کار از مهمترین دستاوردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت یازدهم بود.
   مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش وزارت صنعت،معدن وتجارت:
   مشاور وزیر و مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت: خروجی مهم عملکردآموزش ، فن آوری توجه خاص به موضوع بهره وری است و برای رسیدن به رشد 8 درصدی بخش صنعت همواره 49 درصد دستیابی به این ...
   رییس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت، معدن وتجارت :
   رئیس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: در سال گذشته 234 شرکت دانش بنیان صنعتی ایجاد شد و امسال این میزان دو برابر می شود.
   مستند سامانه هوشمند ارتباطات خودرویی برنده جایزه ویژه صحا برای فیلم برتر صنایع الکترونیک در چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی معاونان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران خواستار شد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی معاونان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران از اجرای 45 برنامه راهبردی سیاست های اقتصاد مقاومتی با همکاری شرکت های استانی خبر داد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دستیابی به رشد هشت درصدی بخش صنعت با ارتقای بهره وری نیروی کار ناشی از ارایه آموزش های کاربردی میسر می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: موضوع ارتباط صنعت و دانشگاه سالیان درازی است که در محافل مختلف علمی و صنعتی طرح شده اما دولت یازدهم این ارتباط را عملیاتی کرده است.