• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رییس هیات عامل ایدرو:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یک قرارداد بین المللی در سطح مشارکت با شرکت رنو نیازمند بررسی دقیق همه جزئیات و در همه ابعاد می باشد.
   رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا:
   رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا با اشاره به نامه اخیر وزیر صنعت برای افزایش تعرفه واردات کاغذ، گفت: تولیدکنندگان از سال های گذشته به دنبال این موضوع بودند و امیدواریم که تصویب شود.
   جلسه کمیته همکاری های آموزشی وزارت صنعت،معدن و تجارت و وزارت آموزش و پرورش با حضور آقایان صادقی و قبادیان معاونین امور اقتصادی و بازرگانی و آموزش و پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت و زرافشان ...
   صالحی نیا خبر داد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه قراردادهای تولید مشترک خودرو با شرکت های خارجی گفت: امروز خط تولید یک مدل خودروی ایران خودرو با پژو آماده افتتاح است و تا آخر سال افتتاح می شود و دو ...
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون امور صنایع وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : رشد بخش صنعت در 9 ماهه امسال 4.6 درصد بوده است که در سه ماهه اول 3.3 درصد در سه ماهه دوم 4.9 درصد و در سه ماهه سوم 6.8 درصد بوده است.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد : تاکنون 16 هزار و 8 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی ، معدنی و کشاورزی پرداخت شده است .
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دردولت یازدهم 167 طرح سرمایه گذاری خارجی به ارزش 8 میلیارد و 100 میلیون دلار در بخش صنعت، معدن و تجارت تصویب شد.

   مدیرعامل شرکت توسعه مهندسی و ساخت واگن های مسافری خبر داد:
   مدیرعامل شرکت توسعه مهندسی و ساخت واگن های مسافری (ره نورد) گفت : با عنایت به ساخت و توسعه متروها در کلان شهرهای کشور با هدف کاهش آلودگی هوا، یکی از مهمترین اقدامات جهت بهره برداری مؤثر، تأمین ناوگان ...
   دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی خبر داد:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت ، عنوان سازمان برگزیده را کسب کرد.
   معاون سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد که در شرایط فعلی 70 درصد از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان در حال فعالیت هستند.