• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، از پرداخت تسهیلات به ۲۱ هزار واحد تعطیل و نیمه راکد صنعتی در کشور خبر داد و گفت: این واحدها دوباره به چرخه تولید بازگشتند.
   در دومین روز دهه مبارک فجر و در "چهاردهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع"، تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و انجمن مهندسی صنایع ایران به امضا رسید.
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور :
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور تاکید کرد: مطابق قانون انحصار دخانیات تمامی فعالیتها با مجوز و نظارت دولت انجام می پذیرد و آمارهای مربوط به واردات سیگار انتشار یافته از سوی گمرک صحیح ...
   با حضور وزرای خارجه ایران و فرانسه صورت گرفت؛
   قرارداد تأمین بخشی از تجهیزات خارجی کارخانه بایو اتانول کرمانشاه و نیز همکاری بلندمدت جهت توسعه بایو اتانول و سوخت های زیستی میان ایدرو و گروه صنعتی MIG به ارزش ۱۰ میلیون یورو امضا شد.
   بانک صنعت و معدن در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و در قالب طرح رونق تولید حدود ١٨ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.
   رئیس هیات فرانسوی در حاشیه دیدار با مدیران ایدرو :
   در حاشیه دیدار هیات اقتصادی بلند پایه فرانسوی با مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدور) به همراه وزیر امور خارجه این کشور، رئیس این هیات فرانسوی اصلی ترین مشکل همکاری با ایران را عدم ورود ...
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بازدید از طرح فولاد نی ریز؛
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ، معدن و تجارت از روند عملیات اجرایی احداث از طرح فولاد نی ریز به عنوان یکی از 36 طرح ملی ومهم اقتصاد مقاومتی کشور که تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و نیز سیمان ...
   در دهه مبارک فجر انجام می شود:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم از بهره برداری 11 طرح صنعتی به مناسبت دهه مبارک فجر و با سرمایه گذاری بیش از 602 میلیارد ریال در استان قم خبر داد.
   معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی ایدرو خبر داد:
   معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی ایدرو گفت قرار است ۱۹ بهمن ماه جاری کارخانه تولیدگیربکس اتوماتیک با سرمایه گذاری مشترک داخلی و خارجی در شهر زنجان با حضورمقامات کشور افتتاح شود .
   با حضور معاون وزیر صنعت, معدن و تجارت:
   با حضور علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی طرح تولید الیاف شیشه در اشتهارد به بهره برداری رسید.