• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   همسو با اقتصاد مقاومتی تحقق یافت:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در چارچوب اقتصاد مقاومتی و فضای پسابرجام 117 سند همکاری را با شرکت های معتبر خارجی امضا کرد که بیش از 53 درصد آنها به مراحل اجرای سرمایه گذاری مشترک وارد شده است.
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت ، معدن و تجارت : با اجرا و تکمیل بیش از 5400 طرح صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد ، 100 درصد تعهدات و اهداف وزارت در قالب طرح رونق تولید محقق شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت : برنامه های مفصلی برای تحقق اهداف بلند تولید و اشتغال در دستور کار داریم.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عزم جزم وزارت صنعت،معدن و تجارت برای تحقق شعار امسال، جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای ایجاد و توسعه واحدهای اقتصادی را در جهت افزایش تولید و ایجاد ...
   دکتر معظمی رییس هیات عامل ایدرو:
   تمامی امکانات و ظرفیت های ایدرو در خدمت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال برای جوانان بکار گرفته خواهد شد
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون معدنی وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت:دولت خود را موظف و مسوول می داند تا ضمن توجه به نگرانی های مقام معظم رهبری درباره بخش معدن با تمام توان در جهت اقدامات اساسی برای توسعه معادن کشور در سال اقتصاد ...
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت :
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت : نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه به منظور منعکس ساختن گلایه ها و پیشنهادها به وزیر صنعت ، معدن وتجارت برپا شده، تا زمینه بهبود ارتباطات ...
   رییس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت ، معدن و تجارت :
   دکتر فرزاد خلفی معتقد است: «در دولت تدبیر و امید برای اولین بار در ‌سال‌های گذشته طراز تجاری ایران مثبت شد و این نشان دهنده آن است که صادرات ما از واردات پیشی گرفته‌است.
   در بیست و هشتمین جلسه کارگروه ملی تسهیل و رفع منابع تولید اعلام شد:
   در چهارچوب طرح رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در مجموع حدود 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد.
   توسط رییس مرکز برنامه ریزی ،ساماندهی ونظارت برامور دخانیات کشورصورت گرفت:
   رییس مرکز برنامه ریزی ،ساماندهی ونظارت برامور دخانیات کشور، در گفت و گوی اختصاصی با شاتا برنامه های سال 96 مرکز را تشریح کرد.