• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح رونق تولید تاکنون بیش از 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به بیش از 22 هزار و 800 واحد تولیدی و صنعتی ...
   در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست ارائه می شود:
   مدیر دفتر بهداشت ، ایمنی ،محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : جامعیت و یکپارچگی در 4 محور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی در بخش صنعت و معدن کشور، ارائه می گردد.
   توسط بانک صنعت و معدن در کمتر از یک ماه محقق شد:
   بانک صنعت و معدن گشایش ٨٥٠ میلیون دلار اعتبار اسنادی طرح های ذوب آهن پاسارگاد ، برق امیرکبیر، برق کاشان و شرکت سازه سازان را در روزهای آتی عملیاتی می کند.
   سوم تا پنجم اسفند برکزار می شود :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از برگزاری یازدهمین المپیاد فرش دستباف در شیراز از سوم تا پنجم اسفند ماه جاری خبر داد .
   سازمان مدیریت صنعتی با همکاری شرکت آتور د. لیتل برگزار کرد:
   سمینار "مدیریت ریسک در واحدهای صنعتی" دوم اسفند ماه با حضور مدیران ارشد، کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار شد.
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشورخبر داد :
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور واردات 11 ماهه سیگار در سال جاری را 3.8 میلیارد نخ اعلام کرد و گفت: این میزان در مقایسه با واردات مدت مشابه سال قبل به میزان 14.3 میلیارد نخ 73 درصد کاهش ...
   توسط دفتر HSEE وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد:
   دوره آموزشی HSEE با عنوان ممیزی و بازرسی فنی با نگرش فرآیندی در محیط کار برگزار شد.
   در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری سمنان صورت گرفت :
   در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری صنعت و معدن استان سمنان ۳ سرمایه گذار تفاهم نامه هایی را با شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی به امضا رسانند که تا پایان سال اجرایی می شود.
   تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در 10 ماهه امسال چهار هزار و 278 میلیارد و 900 میلیون ریال شد که در همسنجی با دوره مشابه پارسال 43.4 درصد رشد دارد.
   مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت:
   مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی با انتقاد از درج خبر سکوت سازمان حمایت در قبال گرانفروشی گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح عرضه متاثر از قیمت دام زنده به اضافه هزینه های مترتب به ...