• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   بانک صنعت و معدن پیشرو در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی:
   بانک صنعت و معدن تا 19 فروردین ماه جاری مبلغ 2 هزار و 90 میلیارد تومان تسهیلات در راستای طرح رونق تولید و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی به صنایع کوچک و متوسط کشور پرداخت کرده است.
   تولید انواع خودرو در 12 ماهه سال95 به یک میلیون و350هزار و 123دستگاه رسید که نسبت به مدت مشابه سال 94 که 978 هزارو 796دستگاه تولید شده بود رشدی معادل 37.9درصدی یافته است.
   اهم اقدامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید برای توسعه فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای برنامه ریزی گسترده ای داشت و در زمینه افزایش کمی و کیفی تجارت الکترونیک گام های موثری برداشت.
   قاچاق همواره به عنوان آفتی برای تولید و اشتغال تلقی شده و دولت یازدهم از همان روزهای نخست فعالیت خود تلاش کرده است تا این بیماری مهلک اقتصاد کشور را درمان کند.تلاشی که نتایج قابل ملاحظه ای داشته و ...
   شرکت کشتیرانی و شرکت ایزوایکو ،
   نحوه همکاری مشترک شرکت کشتی سازی ایزوایکو و شرکت کشتیرانی در جلسه مشترک میان استاندار هرمزگان ، مدیران مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران(ایزوایکو) و شرکت کشتیرانی جمهوری ایران بررسی شد .
   مهندس نعمت زاده از مدیر کل دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت بخاطر کسب عنوان سازمان برگزیده در جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت ، عنوان سازمان برگزیده تقدیر ...
   خیز بلند وزارت صنعت،معدن و تجارت برای رونق تولید در کشور؛
   وزارت صنعت معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید، با اجرای طرح رونق تولید و تحریک تقاضای داخلی در راستای توقف روند کاهش نرخ رشد صنعت در کشور گام های محکمی برداشت.
   سال 1396 که توسط مقام معظم رهبری با عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال مزین شده است با به ثمر نشستن4 طرح های صنعتی بانک صنعت و معدن آغاز شد.
   تولید کنسانتره سنگ آهن ، مس کاتد، گندله و آهن اسفنجی در دولت یازدهم حدود 2 برابر افزایش یافته است و در صنایه مهم دیگر نیز ظرفیت سازی های مهمی انجام شده است.
   دستاوردهای وزارت صنعت،معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید:
   ارتقای رتبه بین المللی ایران در فضای کسب و کار و ارتقای جایگاه رقابت پذیری کشور از مهم ترین دستاوردهای قابل تقدیر وزارت صنعت،معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید بود.