• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   یک میلیون و 138 هزارو 800 دستگاه انواع خودروی سواری از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 41.8 درصد افزایش یافت.
   معاون اول رییس جمهور:
   معاون اول رییس جمهور گفت: اگر بنگاه های اقتصادی و تولید کنندگان بخواهند عملکرد موفقی داشته باشند، یقیناً توجه به حقوق مصرف کننده کالا و خدمات رمز اصلی موفقیت تولید کنندگان است.
   در یازده ماهه سال جاری صورت گرفت :
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور با بیان عملکرد 11 ماهه سال جاری عنوان نمود: در این مدت تولید سیگار 40.7 میلیارد نخ و واردات رسمی 3.9 میلیارد نخ بوده است .
   مهندس نعمت زاده در شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : وزارت صنعت، معدن و تجارت تصمیم دارد با همکاری سازمان ملی استاندارد ، تعداد استاندارد اجباری خودرو را به 81 مورد برساند و به دنبال پلت فرم جدید برای بالا بردن استاندارد و ...
   مدیرعامل شرکت IPMI :
   مدیرعامل شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران از شرکت های تابعه ایدرو با اشاره به تکمیل تمامی مراحل ساخت و توسعه پروژه ایرانی فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی، از آمادگی این طرح برای افتتاح بهره برداری رسمی با ...
   تولید انواع خودرو در 11 ماهه امسال با رشد ۳۹.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به یک میلیون و224 هزار و 920 دستگاه رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 39.1 درصد افزایش یافته است.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در ایزوایکو:
   قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: رشد و توسعه مطلوب مجتمع کشتی سازی ایزو ایکو یکی از دغدغه های وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده که امروز سازمان یافته است .
   شانزندهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با حضور 300 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی با شعار «اقتصاد سبز، اقتصاد مقاومتی» در حال برگزاری است.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت،معدن و تجارت پیرامون تسهیلات برای بخش صنعت لاستیک گفت: همه واحدهای این صنعت که به ظرفیت بالایی رسیده اند برای توسعه ، نوسازی و بازسازی در اولویت تسهیلات صندوق توسعه ملی ...
   با حضور دفتر بهداشت ، ایمنی ،محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   رییس سازمان حفاظت محیط زیست در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، تاکید کرد: بعد از توافق برجام، فرصت همکاری‌ها و تبادلات بین‌المللی در حوزه محیط زیست فراهم شده است.