• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک اعلام کرد: در یازده ماهه سال 95 استان های گیلان، مازندران ، ایلام، تهران و اصفهان بیشترین ضمانت نامه های مرتبط با صنایع کوچک را دریافت کرده اند.
   عضو کارگروه صنعت، معدن و کشاورزی اقتصاد مقاومتی :
   عضو کارگروه صنعت، معدن و کشاورزی اقتصاد مقاومتی و استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در حوزه‌های نفت و انرژی، بازرگانی، پولی و بانکی را بیشترین ضربه را از تحریم خوردیم چرا که اتکاء ما به طور صرف به ...
   رییس انجمن صنایع لوازم خانگی ایران:
   رییس انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت: در شرایط پسا تحریم توجه به اقتصاد درونگرا داشته باشیم و مشکلات داخلی خود را که قبل از تحریم تا زمان فعلی نیز ادامه دارد ساماندهی کنیم.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در دوران پسابرجام باید به سمت صنایع پیشگام که مزیت‌ رقابتی دارند پیش رویم تا فرایند تولید و ارزش افزوده بالا در آنها رخ دهد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در دوران پسا برجام بیش از 8 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در کشور مصوب شد، که 72 طرح صنعتی و معدنی بزرگ را در کشور شامل می شود.
   قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت در امور تولید :
   قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت در امور تولید طرح رونق تولید را باعث دلگرمی واحدهای تولیدی عنوان کرد.
   رییس ایدرو در چهاردهمین همایش تعالی سازمانی :
   رئیس هیات عامل ایدرو در چهاردهمین همایش تعالی سازمانی با بیان اینکه کشور ما پتانسیل های فراوانی برای رشد دارد ، اما این سوال مطرح است که چرا بهره وری ، جذب سرمایه گذاری و … در کشور پایین است ، تصریح ...
   در چهاردهمین همایش تعالی سازمانی ۳ تندیس سیمین و ۸ تندیس بلورین به بنگاه های ایرانی اعطا شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در همایش تعالی سازمانی:
   مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: رسیدن به رشد 8 درصدی اقتصادی با بالا بردن بهره‌وری و افزایش سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر است و برای رسیدن به بهره‌وری باید از نظام‌های مدیریت شروع کنیم.
   رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان :
   سید محمود نوابی در شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت : خدمات پس از فروش به خدمات قبل ،حین و بعد از فروش اطلاق می شود.