• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   پاسخ به ادعای یک نامزد انتخاباتی :
   روزگاری تبلیغات انتخاباتی تنها در ارائه برنامه ها و روش ها برای بهبود وضعیت کشور و تعالی عمومی جامعه در بخش های مختلف خلاصه می شد اما این روزها که اخلاق در جامعه کمی کم رنگ تر از قبل شده برای جمع ...
   دستاورد دولت تدبیر و امید در بخش سرمایه گذاری خارجی اعلام شد :
   دولت تدبیر و امید در ۴۲ ماه فعالیت خود زمینه سرمایه گذاری خارجی ۱۷۸ طرح در بخش صنعت،معدن و تجارت را فراهم کرده است و این در حالی است که تراز تجاری ایران هم برای اولین بار در تاریخ کشور در سال ۹۵ مثبت ...
   دلواپسان به کارخانه های فعال هم رحم نکردند
   تلاش برای تخریب دولت تدبیر و امید و سیاه نمایی وضعیت اقتصادی کشور آنچنان افزایش یافته که دلواپسان گاه به واحدهای صنعتی فعال هم رحم نکرده و آنها را تعطیل شده اعلام می کنند.
   رییس اتحادیه لوازم خانگی گفت:ایران و کره کارخانه مشترک لوازم خانگی می سازند و زمینه اشتغال برای 500 نفر در کارخانه جدید لوازم خانگی فراهم می شود.
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت از ویرایش و به روز شدن سند راهبردی توسعه صنعتی ،معدنی و تجاری کشور و انتشار نسخه الکترونیک آن خبر داد.
   در3 ساله دولت یازدهم رخ داد:
   در طول 3 ساله دولت یازدهم 2 میلیون و 300 هزار دستگاه خودروی سواری در کشور توسط خودرو سازان داخلی تولید شد که این میزان در شهریور سال 92 یعنی تحویل دولت یازدهم یک میلیون و900 هزار دستگاه بوده است.
   مدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی خبرداد:
   مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت:۳۶۵ میلیارد تومان تسهیلات ویژه و کم بهره برای رونق بنگاه های کوچک و متوسط در دولت تدبیر و امید به این مجموعه ها پرداخت شده که این رقم غیر از طرح ...
   یزدانی در نشست خبری امروز عنوان کرد:
   رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از پرداخت ۹۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۲ هزار و ۹۲۷ بنگاه تولیدی که از طریق سایت بهین یاب ثبت نام کرده بودند، در سال گذشته در چارچوب طرح رونق تولید خبر داد.
   معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی:
   معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با اشاره به باز فعال شدن سه هزار و ۴۶۸ واحد صنعتی در ۴۲ ماهه دولت تدبیر و امید گفت: احیای یک هزار و ۱۲۱ واحد صنعتی برای سال ۹۶ پیش بینی شده است.
   معاون رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی:
   معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با اشاره به صادرات ۱.۷ میلیارد دلاری به محصولات تولیدی بنگاههای کوچک از برنامه ریزی برای رسیدن به صادرات دومیلیارد دلاری در این زمینه در سال جدید ...