• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت : برای نخستین باردرکارخانه قندچهارمحال وبختیاری شکرسفیدازچغندرقند استحصال شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات شش واحد تولیدی صنعتی و معدنی استان در هشتمین جلسه کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   توصیه وزیر صنعت، معدن و تجارت به دیجی کالا:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت به دست اندرکاران شرکت دیجی کالا توصیه کرد تا علاوه بر ایجاد مراکز لجستیکی برای صادرات کالاهای خود در خارج از کشور، از ظرفیت شبکه ای شرکت های پخش عمده داخل کشور نیز استفاده ...
   با پیگیری های سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان انجام گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از صادرات دو محموله 19.5 تنی محصولات لبنی به کشورهای افغانستان و پاکستان خبر داد.
   گزارش سفر یک‌روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   وزیر صنعت، معدن و تجارت روز پنج شنبه 25 خردادماه بازدید از چندطرح صنعتی و تولیدی و همچنین افتتاح یک کارخانه در استان تهران را در برنامه کاری خود قرار داد.
   مدیر کل دفتر نظارت امور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت خبر داد:
   مدیر کل دفتر امور نظارت امور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: 393 میلیون تن انواع مواد معدنی در سال 95 از معادن کشور تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه خود در سال 94 رشد 4.8 درصدی را نشان می دهد.
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات خبر داد:
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات گفت: کتاب مقررات صادرات و واردات سال 96 در آینده ای نزدیک چاپ می شود که در آن اصطلاحات نمانکلاتور سیستم هماهنگ شده سازمان جهانی گمرک قرار دارد.
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین:
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت : ورامین کمترین میزان تعطیلی کارخانجات و واحدهای صنعتی در استان تهران را دارد و اگر کسی این را باور ندارد حاضریم تک تک کارخانجات فعال را به آن ها ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان فارس از پرداخت 628 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 474 واحد تولیدی در استان فارس خبر داد.
   نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از 27 تا 30 مرداد ماه سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی ولگاگراد روسیه برگزار خواهد شد.