• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نشست علمی- تخصصی "جامعه شناسی و هنر فرش دستباف" با هماهنگی مرکز ملی فرش ایران به میزبانی موزه فرش ایران برگزار شد.
   شرکت های فولادساز کشور طی 10 ماهه امسال، بیش از 15 میلیون و 400هزارتن میلیون تن فولاد خام(شمش) تولید کردند.
   متخصصان کشورمان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) سیبل الکترونیکی ورزش تیراندازی تولید کردند.
   سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به گمرک با استناد به مصوبه هیات وزیران فهرست کالاهای یارانه‌ای را به گمرک کشور ابلاغ کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   بهروز اسودی در پنل تخصصی صنعت و معدن استان سمنان گفت : با وجود 120 واحد تولیدی قطعات خودرو و در سمنان ، این استان قطب سوم خودروسازی کشور است.
   نشریه ایتالیایی'سایدروب' از هشت برابر شدن صادرات فولاد ایران به اروپا طی سه سال اخیر خبر داده و نوشته این موضوع نگرانی تولید کنندگان و رقبای اروپایی فولاد ایران را برانگیخته است.
   رئیس هیات عامل ایدرو خبر داد :
   رییس هیات عامل ایدرو اعلام کرد : پس از برجام بیش از ۱۰۰ قرارداد مشارکت با طرف خارجی در وزارت صنعت ،معدن و تجارت منعقد و بسیاری از آنها اجرایی شده است.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اضافه کردن یک جمله به برنامه ششم، مشکل مالیات بر مصرف حل نخواهد شد، مجلس باید در قالب یک طرح یا ماده واحده، ملزومات این مسئله را فراهم کند تا قابلیت اجرایی داشته باشد.
   با فناوری ایرانی
   مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد: تجهیزات طرح استانی فولاد شادگان ( استان خوزستان) به طور کامل نصب شده و اکنون در مرحله تست تجهیزات قرار دارد که امیدواریم واحد تولید آهن اسفنجی آن را اسفند ماه ...
   1 تا 3 اسفند سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می شود :
   سی و پنجمین گردهمایی بزرگ ملی علوم زمین از1 تا 3 اسفند در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشوربا شعار علوم‌زمین و اقتصادمقاومتی برگزار می شود.