• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت:
   مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی با انتقاد از درج خبر سکوت سازمان حمایت در قبال گرانفروشی گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح عرضه متاثر از قیمت دام زنده به اضافه هزینه های مترتب به ...
   دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   سازمان‌های عضو کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی موظفند حداکثر تا پانزدهم اسفند ماه امسال اطلاعات مربوط به انبارها و مراکز نگهداری استان را به سازمان ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت حدود 83 درصد از سهم استانی تسهیلات رونق تولید این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با حضور مهندس نعمت‌زاده در یکصد و سیزدهمین جلسه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی آیین‌نامه اجرایی تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی اصلاح شد.
   سی و پنجمین گردهمایی ملی علوم زمین با شعار "علوم زمین و اقتصاد مقاومتی" با سخنرانی دکتر افشین اکبرپور؛ دبیر این گردهمایی آغاز شد
   توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان انجام می شود:
   با هدف گسترش روابط اقتصادی هیات تجاری و بازاریابی به کشور هند اعزام خواهد شد.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبر داد: تا پایان سال 96 ، نخستین سامانه بانک اطلاعاتی صنعت، معدن و تجارت کشور در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هدف اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، واحدهای تحقیق و توسعه در صنایع تولیدی آذربایجان‌غربی گسترش یافت.
   8 طرح بزرگ و متوسط با پیش بینی حجم سرمایه گذاری بیش از 8 هزار میلیارد ریال و اشتغال زایی 1925 نفر تا پایان امسال در استان خوزستان به بهره برداری خواهد رسید.
   رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: امسال در طرح رونق و تسهیلاتی که خود بانک ها به واحدهای صنعتی پرداخت کرده اند، در مجموع پنج هزار و 650 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.