• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن منحصر به فرد توصیف کردن کارخانه الکتروموتور مهر اصل تبریز، اظهار امیدواری کرد که این کارخانه بتواند ضمن تامین نیاز داخل به موتورهای الکتروفن، بتواند به یکی از واحدهای ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از معافیت حقوق ورودی ماشین آلات جهت ایجاد، بازسازی و نوسازی خطوط ماشین آلات طرح ها و واحدهای صنعتی خبرداد.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به شاتا اعلام کرد:
   بعد از انتشار خبری از سوی برخی رسانه های کشور مبنی بر تعطیلی شرکت زاگرس خودرو ، معاون صنایع وزیر صنعت ، معدن و تجارت از فعال بودن این شرکت خودرویی خبر داد و اعلام کرد : در حال مکاتبه و مذاکره با ...
   گامی دیگر در راستای تولید و اشتغال در دولت تدبیر و امید؛
   طرح ملی الکترو موتور شرکت تولیدی مهراصل، دقایقی پیش با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز افتتاح شد.
   در گفتگو با مهر عنوان شد؛
   مدیرکل دفتر بهره‌برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران در تولید و ذخایر سنگ‌های تزئینی جزو چهار کشور اول دنیا است.
   مدیرمنطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان هرمزگان گفت: امسال 65میلیارد تومان درحوزه های بندری و اسکله این منطقه سرمایه گذاری می شود.
   میزان تولید شرکت فروکروم سبزوار طی سال گذشته71 درصد افزایش یافت.
   اهم اقدامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید برای توسعه فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای برنامه ریزی گسترده ای داشت و در زمینه افزایش کمی و کیفی تجارت الکترونیک گام های موثری برداشت.
   پاد گزارش می‌دهد
   ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
   تولید و صنعت یکی از حوزه‌هایی است که در دولت یازدهم در اولویت قرار گرفت و در حالی که کارخانه‌ها و گارگاه‌های بسیاری در حال تعطیلی بودند و سلطه واردات کالاهای مصرفی بر بازار در حال تیشه زدن به ریشه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: وجود بیش از 3 هزار و 400 واحد صنفی و 24 واحد تجاری در شهرستان مریوان نشان دهنده ظرفیت خوب تجارت در این شهرستان است.