• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان در چهاردهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت : از سال 95 تاکنون 154 واحد تولیدی موفق به دریافت تسهیلات شده اند.
   دبیرکل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی:
   دبیرکل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی گفت: شریعتمداری بهترین انتخاب آقای روحانی در دولت دوازهم است .سوابق فرد معرفی شده برای وزارت صنعت معدن و تجارت نشان می دهد ایشان با مشورت تصمیم ...
   2 اقدام مهمی که شریعتمداری در حوزه فولاد انجام داد:
   دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: آقای شریعتمداری در دوران وزارت بازرگانی خود، 2 اقدام مثبت در حوزه فولاد انجام داد.
   وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر این موضوع که باید یارانه نوسازی صنایع ایران داده شود، گفت: با طرح های ضربتی مخالفم.
   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: نرخ بهره بانکی یک موضوع پیرامونی محسوب می‌شود، ولی کیست که نداند، تولید با نرخ بهره 36 درصدی شدنی نیست.
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان بوشهر تشریح کرد :
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به تجربه آقای شریعتمداری در حوزه بازرگانی در صورت گرفتن رای اعتماد می‌تواند در این حوزه موفق باشد. زیرا وی در امور اجرایی بسیار فعال ...
   رییس خانه صنعت و معدن استان اردبیل:
   رییس خانه صنعت و معدن استان اردبیل شریعتمداری را نیروی کهنه کار صنعت، معدن و تجارت توصیف کرد.
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان کرمان :
   رییس هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان کرمان گفت : با توجه به تجربه و شناختی که از آقای شریعتمداری دارم، وی همیشه یکی از وزرای قابل قبول و توانمند و هوشمند و صاحب تدبیر بوده و در هرجایی که قرار ...
   نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی:
   به گفته نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی شریعتمداری توانمندی خود را در سطح کلان مدیریتی به اثبات رسانده است. وی نگاه کلی خود به محمد شریعتمداری را مثبت توصیف کرد.
   عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
   عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت قاطع خود از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بخش تولید کشور رونق می گیرد.