• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مهندس نعمت زاده در مراسم رسمی امضای قراداد سرمایه گذاری معدن و کارخانجات سرب و روی مهدی آبادتأکید کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت یازدهم پس از 3 سال تحقیق و مطالعه بر روی سرمایه گذار واقعی جهت اجرای عملیات در پروژه سرب و روی مهدی آباد امروز شاهد امضای قرارداد برای انجام عملیات اجرایی بر روی ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با اشاره به گسترش بازاریابی شبکه ای و سایت های تجاری و رشد روز افزون تجارت الکترونیک بر لزوم نظارت جدی بر بازاریابی شبکه ای تاکید کرد.
   همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ شیامن ـ چین (The 17th Xiamen stone fair) پاویون جمهوری اسلامی ایران در فضایی به وسعت بیش از هزار متر مربع برپا شد.
   مدیرعامل شرکت توسعه مهندسی و ساخت واگن های مسافری خبر داد:
   مدیرعامل شرکت توسعه مهندسی و ساخت واگن های مسافری (ره نورد) گفت : با عنایت به ساخت و توسعه متروها در کلان شهرهای کشور با هدف کاهش آلودگی هوا، یکی از مهمترین اقدامات جهت بهره برداری مؤثر، تأمین ناوگان ...
   دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی خبر داد:
   وزارت صنعت، معدن و تجارت در جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت ، عنوان سازمان برگزیده را کسب کرد.
   معاون سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد که در شرایط فعلی 70 درصد از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان در حال فعالیت هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   در آستانه نوروز و با هدف تثبیت قیمت ها در بازار، نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا(بهاره) در شهرستان های مختلف استان کردستان برپا می شود.
   مدیرعامل شرکت طلای زرشوران از 9 برنامه توسعه ای این شرکت در کنار افزایش ظرفیت تولید خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: راه اندازی تشکل ها و انجمن های صادراتی در استان به منظور تقویت تولید و صادرات ضروری است.
   مقام مسئول:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از تصویب صدور ضمانتنامه برای 323 طرح صنعتی خبر داد و گفت: با اجرای این ضمانتنامه ها، 2 هزار و 400 میلیارد ریال ضمانتنامه برای صنایع کوچک صادر می شود.