• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون مرکز پژوهش‌های کابردی علوم زمین و مدیر طرح مقابله با ریزگرد سازمان مدیر طرح مقابله با ریزگرد سازمان زمین‌شناسی کشورگفت: موضوع بیابانی شدن کشورها را جدی بگیریم.
   مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: در 11 ماهه امسال ۳۷ هزار تن فولاد آلیاژی صادر کردیم و این میزان سال آیند به 100 هزار تن خواد رسید.
   در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری سمنان صورت گرفت :
   در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری صنعت و معدن استان سمنان ۳ سرمایه گذار تفاهم نامه هایی را با شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی به امضا رسانند که تا پایان سال اجرایی می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رییس سازمان توسعه ونوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی نیازمند سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد دلاری هستیم.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام :
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در آستانه سال جدید، قیمت برخی کالاها و خدمات با توجه به شرایط زمانی و روزهای پایانی سال از حساسیت خاصی بر خوردار می شوند که می ...
   تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در 10 ماهه امسال چهار هزار و 278 میلیارد و 900 میلیون ریال شد که در همسنجی با دوره مشابه پارسال 43.4 درصد رشد دارد.
   توسط رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از واحد های تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی بنه گز که در سیل اخیر دچار آسیب و زیان شده بودند، بازدید و مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی و تصمیم گیری قرار داد.
   معاون سازمان توسعه تجارت:
   معاون سازمان توسعه تجارت گفت: تنها مرجع قانونی ارزیابی، انتخاب و معرفی نام‌نشان‌های برتر تولیدی و تجاری کشور، سازمان توسعه تجارت ایران است و اقدام هر مجموعه دیگری تحت این عنوان، بدون اخذ مجوز رسمی ...
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه تشکیل کارگروه رفع موانع تولید مهمترین اقدام عملیاتی دولت تدبیر و امید برای رونق تولید و توسعه بخش صنعت بوده است، بازگشت 107 واحد ...
   همایش آشنایی با فرصت های همکاری معدنی ایران و فنلاند با حضور قائم مقام وزیر اقتصاد و کار و رییس سازمان زمین شناسی فنلاند و رییس هیات عامل ایمیدرو در ساختمان ایمیدرو برگزار شد.