• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   برنامه ریزی برای رشد 25 درصدی صادرات در سال 96
   وزیر صنعت،معدن و تجارت از اختصاص 400میلیارد تومان برای حمایت از توسعه صادرات در سال جدید خبرداد.
   مهندس نعمت زاده خبر داد:
   وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: در دولت تدبیر و امید و تنها در عرض 9ماه 130 واحد به جمع واحدهای صنعتی دانش بنیان کشور افزوده شده است.
   وزیر صنعت،معدن و تجارت در نشست خبری:
   وزیر صنعت ،معدن و تجارت با بیان اینکه اثرات مثبت طرح رونق تولید و اشتغال که حاصل دولت تدبیر و امید برای حمایت از واحدهای صنعتی در سال گذشته بود درشش ماهه اول امسال در صنعت ومعدن کشور احساس خواهد شد ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت بر اجرای آیین نامه ارتقای کیفیت خودرو برای از رده خارج کردن خودوهای فرسوده تاکید کرد و از جایگزینی ۴۸ هزار تاکسی فرسوده در سال گذشته در راستای این آیین نامه خبر داد.
   مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: پنبه یکی از مهمترین مواد اولیه در فعالیت صنعت نساجی است و ضرورت دارد مسئولان حمایت بیشتری از تولید پنبه کشور داشته باشند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تعهدات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در طرح های با پیشرفت بالای 60درصد در استان بطور کامل محقق شد.
   سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور: ایران همزمان با دهمین سالگرد تاسیس شبکه متخصصان جوان علوم زمین (YES)، با شعار کاهش مخاطرات زمین شناختی، منابع برای نسل آینده، در تاریخ 5 تا 8 شهریور ماه 96 در ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه ای برای تعطیل جلوه دادن واحدهای تولیدی برای زیر سئوال بردن عملکرد دولت وجود دارد.
   3 شرکت بزرگ معدنی طی 12 ماهه سال 95، میزان تولید گندله سنگ آهن را 52 درصد افزایش دادند.
   رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشورگفت : واردات سیگار در سال گذشته که به میزان چهار میلیارد نخ بوده که نسبت به سال قبل کاهش ۷۶ درصدی داشت.