• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   نائب رییس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه دائمی عرضه مستقیم کالا در شهر تهران خبر داد.
   لیدر کنسرسیوم معدن سرب و روی مهدی آباد گفت: این شرکت سالانه با حدود 100 میلیون تن باطله برداری و استخراج از معادن بزرگ کشور ، بزرگترین شرکت معدنی کشور محسوب می شود.
   دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سقف مجاز برای واردات گاز R141 (اتان) در هر نوبت 40 تن و برای واردات گاز R22 (متان) 47 تن است.
   ۳۰ نفر از اعضا بسیج مهندسین استان کهگیلویه و بویراحمد از واحدهای صنعتی چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن بازدید کردند.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دردولت یازدهم 167 طرح سرمایه گذاری خارجی به ارزش 8 میلیارد و 100 میلیون دلار در بخش صنعت، معدن و تجارت تصویب شد.

   دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان:
   در پنجاه و یکمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان عنوان شد: 3 هزار و 811 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 717 واحد تولیدی استان پرداخت شده است.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت: در طرح رونق تولید با مشارکت دستگاه های اجرایی از جمله بانک ها ، به بیش از 23 هزارو 500 واحد تسهیلات طرح رونق تولید پرداخت شده است.
   در 11 ماهه امسال صورت گرفت،
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 11 ماهه سال جاری، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان 60 میلیون دلار کالا به کشورهای خارجی صادر کرده اند.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت چهارمحال و بختیاری گفت: روزانه بطور میانگین 40 تن گز معادل 100 هزار بسته تولید می شود.
   رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم رسمی امضای قراداد سرمایه گذاری معدن و کارخانجات سرب و روی مهدی آباد :
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: ذخیره قطعی معدن سرب و روی مهدی آباد 154 میلیون تن است که با کار اکتشاف دقیق تا 700 میلیون تن قابلیت افزایش ...