• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   سوم تا پنجم اسفند برکزار می شود :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از برگزاری یازدهمین المپیاد فرش دستباف در شیراز از سوم تا پنجم اسفند ماه جاری خبر داد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن وتجارت کردستان گفت: به منظور تقویت زیرساخت ها و حمایت از هنر صنعت فرش دستباف اقدامات خوبی را در دست اجرا است.
   سازمان مدیریت صنعتی با همکاری شرکت آتور د. لیتل برگزار کرد:
   سمینار "مدیریت ریسک در واحدهای صنعتی" دوم اسفند ماه با حضور مدیران ارشد، کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار شد.
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشورخبر داد :
   رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور واردات 11 ماهه سیگار در سال جاری را 3.8 میلیارد نخ اعلام کرد و گفت: این میزان در مقایسه با واردات مدت مشابه سال قبل به میزان 14.3 میلیارد نخ 73 درصد کاهش ...
   توسط دفتر HSEE وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد:
   دوره آموزشی HSEE با عنوان ممیزی و بازرسی فنی با نگرش فرآیندی در محیط کار برگزار شد.
   رایزن بازرگانی ایران در باکو خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در باکو از سفر وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در راس یک هیات تجاری این کشور به استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی خبر داد.
   با حکم مهندس نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی برات قبادیان را به عنوان معاون پژوهش، آموزش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.
   با حکم مهندس نعمت ز اده:

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی رمضانعلی صادق زاده را به عنوان رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و قائم مقام معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری وزارت صنعت ، معدن و تجارت منصوب شد.
   سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در 10 ماهه سال جاری ارزش صادرات این استان به کشورهای هدف صادراتی به 417 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه خود در سال قبل رشد 12 ...
   بخش خصوصی ایران در دوره 10 ماهه امسال با تولید سه میلیون و 422 هزار فولاد خام نسبت به دوره مشابه پارسال با تولید 2 میلیون و 360 هزار تن ، 45 درصد افزایش یافت.