• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   بختیار نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی :
   به گفته نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، سابقه موفق شریعتمداری در بخش بازرگانی و تجارت سبب تقویت بخش صادرات غیر نفتی می شود.
   دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران با اشاره به معرفی شریعتمداری به مجلس:
   دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران گفت: انتخاب و معرفی یکی از مقامات بلندپایه دولت یازدهم به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت حاوی پیام مهمی است.
   دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را بسیار توانمند و با تجربه توصیف کرد.
   نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :
   نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را دارای تاثیر بسزایی بر حوزه تجارت و بازرگانی دانست.
   برومندی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سوابق اجرایی شریعتمداری در حوزه صنعت ، معدن و تجارت می توان به آینده این حوزه در زمان وزارت وی امیدوار بود.
   مهندس نعمت زاده:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رشد منفی 10.5 درصدی بخش صنعت در سال 92 با مساعدت همگان و صبر و بردباری صنعتگران و کارآفرینان به بیش از 10 درصد افزایش یافت.
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
   به گفته عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با فضای بازرگانی و تجاری کشور به خوبی آشنا است.
   محمدرضا نجفی منش، عضو اتاق بازرگانی ایران :
   بعد از ماه‎ها مذاکره دو هفته قبل قرارداد تولید خودرو بین ایدرو، یک هلدینگ داخلی و شرکت رنو به ارزش ۶۶۰ میلیون یورویی به عنوان بزرگ‎ترین قرارداد خودرویی کشور به امضا رسید. قراردادی که به باور بسیاری ...
   رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
   به گفته رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در افراد پیشنهاد شده کابینه در بخش‌های تخصصی مانند صنعت ، معدن و تجارت نشانگر توجه دولت به تخصصص گرایی است.
   رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی :
   رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد اشتغال را رسالت وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت دانست.