• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   در سال 95 ارزش ضمانت نامه های صادره و تمدیدی برای صنایع کوچک به بیش از هزار و 800 میلیارد ریال رسید که در مقایسه باسال 94 رشد 66 درصدی را نشان می دهد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت : واحد های تولید کننده سیمان 6 ماه قبل افزایش 15 درصدی قیمت داشتند و نیازی به نرخ جدید ندارند و اکنون عرضه بیش از تقاضاست.
   رییس خانه معدن ایران :
   رییس خانه معدن ایران گفت: دولت یازدهم امکان تحصیل شمار قابل توجهی از بانوان در گرایش های مختلف علوم زمین را فراهم کرد و امروز بسیاری از آنها در معادن به فعالیت مشغولند و در توسعه و طراحی معدنی کارایی ...
   از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت تشریح شد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه طرح رونق تولید بدون همکاری بانک ها امکان پذیر نبود‌ از ارایه .۷۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای بخش تجارت و ۱۶۱ هزار میلیارد تومان برای بخش صنعت و معدن توسط ...
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از در خواست ۲۰ هزار میلیارد تومان برای ۱۰ هزار واحد تولیدی در چارچوب طرح رونق تولید در سال ۹۶ خبر داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد؛
   وزیر صنعت، معدن و تجارت تصویب قرارداد سرمایه گذاری خارجی به مبلغ ۵.۶ میلیارد دلار در بخش صنعت توسط هیات عالی سرمایه گذاری خارجی در وزارت امور اقتصادی و دارایی را اعلام کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: اولین کنفرانس ملی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان 30 و 31 فروردین ماه جاری در استان برگزار می شود.
   عملکرد بانک صنعت و معدن در طرح رونق تولید:
   بانک صنعت و معدن از ابتدای اجرای طرح رونق تولید تا کنون مبلغ دوهزار و ٢٠٠ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط استان های کشورمان در قالب این طرح پرداخته است .
   فردا صورت می گیرد:
   فردا رییس جمهور به همراهی وزیر صنعت ، معدن و تجارت 6 طرح صنعتی را در استان قزوین به بهره برداری می رساند.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک محقق شد:
   دستگاه احضار پرستار هوشمند با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) ساخته شد.