• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با اخذ مجوزهای لازم پروژه ساخت و تولید خودرو با سوخت تجدید پذیر (الکتریکی) در استان مازندران اجرایی شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: یک هزار و 606 واحد تولیدی در استان برای دریافت تسهیلات بهین یاب از محل اجرای طرح رونق تولید به بانک ها معرفی شده اند که از این تعداد 658 واحد موفق به دریافت ...
   صالحی نیا خبر داد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه قراردادهای تولید مشترک خودرو با شرکت های خارجی گفت: امروز خط تولید یک مدل خودروی ایران خودرو با پژو آماده افتتاح است و تا آخر سال افتتاح می شود و دو ...
   در یازده ماه گدَشته ۵۹۰ هزار تن کالا به ارزش ۶۱۴ میلیون دلار از استان قزوین صادر شده است.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون امور صنایع وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : رشد بخش صنعت در 9 ماهه امسال 4.6 درصد بوده است که در سه ماهه اول 3.3 درصد در سه ماهه دوم 4.9 درصد و در سه ماهه سوم 6.8 درصد بوده است.
   رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد :
   رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه مشاغل نوین در جامعه باید گسترش یابد، گفت: اتاق اصناف از مشاغل نوین حمایت می کند.
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد : تاکنون 16 هزار و 8 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی ، معدنی و کشاورزی پرداخت شده است .
   ایمیدرو «ایمنی،‌ بهداشت و محیط زیست» و «آموزش مستمر و توسعه دانش» را به عنوان دو اصل اساسی در حوزه اچ اس ایی و آموزش اجرایی کرده است.
   تفاهم نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با بانک تجارت به منظور پوشش کسری وثیقه تسهیلات اعطایی به صنایع کوچک به امضای مدیران عامل بانک تجارت و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک رسید.
   مهندس نعمت زاده در نشست برنامه اجرایی پیش‌گیری از قاچاق کالا:‌
   وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: پدیده شوم قاچاق موضوعی پیچیده ای است که باید از مبدأ شناسایی و سپس خنثی شود تا از تولید و اشتغال ملی حمایت شود.