• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: 730 واحد صنعتی شامل طرح های برخوردار از پیشرفت فیزیکی بالا و واحدهای راکد و نیمه فعال این استان با تدبیر دولت یازدهم به مدار تولید بازگشته است.
   سایت انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد ایران در سه ماه نخست و همچنین ماه سوم 2017 میلادی(مارس) به ترتیب 12.7درصد و 18درصد افزایش یافت.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در سال 95 نسبت به سال 94 در مجموع 71 درصد رشد بیمه نامه های کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت هم چنین ضمانت نامه های اعتباری و بانکی داشتیم بطوریکه این میزان یک ...
   نماینده اتاق اصناف ایران در تهران:
   نماینده اتاق اصناف ایران گفت: استفاده از کالاهای خارجی، گردش چرخ های کار و صنعت را با چالش جدی مواجه ساخته و به وابستگی، عقب ماندگی و در نهایت رکورد اقتصادی منجر خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌ استان بوشهر از افتتاح سومین کارخانه سیمان استان در شهرستان دشتی با ظرفیت روزانه ۳ هزار تن طی ماه های آینده خبر داد .
   وزیر صنعت، معدن تجارت در سفر فردا چهارم اردیبهشت‌ماه به استان لرستان از صنعت فورآلیاژ ایران، هما رشتن الیگودرز منطقه ویژه اقتصادی ازنا، مجتمع فولاد و ذوب‌آهن ازنا بازدید می‌کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با توجه به پتانسیلهای موجود سنگ آهن در استان، پروژه زنجیره فولاد در کردستان بعنوان یک صنعت پیشران از آبان سال 93 کلید خورد تا از خروج سنگ آهن خام از استان ...
   عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
   عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت اقتصادی کشور ، رفع مسئله بیکاری است که در این زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط برای ایجاد اشتغال پایدار ضروری است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی:
   مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت : می توان با بهبود بهره وری سرمایه، بهره وری نیروی انسانی و ساختارهای مدیریتی، بهره وری کل عوامل را ارتقاء داد و در نتیجه با افزایش تولید و فروش، باعث افزایش سود ...
   مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:
   مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تاکید بر اهمیت توسعه معادن کشور با حفظ شاخص های زیست محیطی و ضرورت واقعی شدن قیمت سنگ آهن، واگذاری معادن به بخش خصوصی را بهترین راه حل توسعه و افزایش بهره وری ...