• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از افزایش 180 درصدی تعداد صدور پروانه بهره برداری از معادن در 11ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
   در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست ارائه می شود:
   مدیر دفتر بهداشت ، ایمنی ،محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : جامعیت و یکپارچگی در 4 محور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی در بخش صنعت و معدن کشور، ارائه می گردد.
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در گفت‌وگو با «گسترش صنعت»:
   «صندوق‌ها ابزارهای مالی ناشناخته‌ای در اقتصاد ما هستند چراکه بسیاری از صنعتگران و فعالان اقتصادی صندوق‌های توسعه‌ای و الکترونیک را نمی‌شناسند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان‌رضوی گفت: ۲ پروژه توسعه صادرات با محوریت اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی اجرا می‌شود.
   توسط بانک صنعت و معدن در کمتر از یک ماه محقق شد:
   بانک صنعت و معدن گشایش ٨٥٠ میلیون دلار اعتبار اسنادی طرح های ذوب آهن پاسارگاد ، برق امیرکبیر، برق کاشان و شرکت سازه سازان را در روزهای آتی عملیاتی می کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری:
   مشکل 300 طرح و واحد صنعتی و کشاورزی راکد و نیمه تعطیل این استان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان رفع شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا کنون 6 هزار و 930 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به حدود یک هزار واحد تولیدی پرداخت شد.
   مجری طرح زغال سنگ طبس اعلام کرد: به مناقصه گذاشتن طرح های تجهیز معدن ذغال سنگ این ناحیه ، امسال در مجموع یک میلیون تن ذغال سنگ کنسانتره و 250 میلیون یورو سرمایه گذاری را به همراه داشته است.
   میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته در 10 ماهه امسال، 45 درصد افزایش یافت.
   مهندس نعمت‌زاده در مراسم معارفه معاون جدید آموزش، پژوهش و فناوری:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با انجام فرهنگ‌سازی برای نوآوری در بخش صنعت، معدن و تجارت باید بیش از پیش تلاش شود.