• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: از آغاز مرحله جدید ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید تاکنون 475 واحد و طرح تولیدی در استان ثبت نام کرده اند.
   نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارنامه مدیریتی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت وی را دارای سابقه و تجربه خوبی در حوزه بازرگانی دانست.
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران خبر داد :
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران از آمادگی برای اعطای کارگزاری به مناطق خبر داد و گفت؛ با توجه به اهمیت توسعه صادرات برای خروج کشور از شرایط رکود اقتصادی و ایجاد تعادل در بازار ارز، از تمام امکانات ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در یک ماه گذشته 244 واحد صنفی متخلف در استان شناسایی و با آنها برخورد شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان :
   فولاد که صنعتی آب بر است در نواحی کویری کشور تولید می شود و این مناطق در حال تبدیل به قطب فولاد کشور هستند این در حالی که خوزستان بهترین مکان برای فعالیت های آب بر از جمله فولاد است و سهم این استان ...
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک عنوان کرد:
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با اشاره به رشد 121 درصدی مبلغ ضمانت‌نامه‌ها در چهار ماهه 96 گفت: تعداد ضمانت‌نامه‌ها در چهار ماهه ابتدای 96 نسبت به مدت مشابه در سال 95 رشد 37 درصدی داشت.
   نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نقطه مثبت شریعتمداری را روابط خوب او دانست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از ذخیره 147 میلیون تنی ذغال سنگ حرارتی در منطقه معدنی نیروگاه بزرگ حرارتی طبس خبر داد.
   نماینده قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی شریعتمداری را گنجینه ای ارزشمند برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست.
   رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی:
   به گفته رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی یکی از نقاط قوت دولت دوازدهم، معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت است.