• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   پیرو اطلاعیه مشترک وزارت صنعت، معدن و تجارت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
   با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
   تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه ها در دولت تدبیر و امید ؛
   آموزش، پژوهش و فناوری رمز توسعه صنعت کشور است و این مهم در دولت تدبیر و امید بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت : 37 درصد از تولید ناخالص داخلی استان کرمان مربوط به حوزه صنعت، معدن و تجارت است که 15 درصد سهم صنعت، 12 درصد معدن و 10 درصد مربوط به حوزه تجارت است.
   از سوی مشاور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت مطرح شد :
   مشاور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: در سال اقتصاد مقاومتی ( تولید و اشتغال) باید ظرفیت های قابل افزایش تولید و اشتغال در بخش معدن توجه خاص شود.
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک خبر داد :
   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، با اشاره به رشد چشم‌گیر حجم فعالیت‌های صندوق در سال ۹۵، از امضا یادداشت تفاهم با بانک‌ها برای ارایه ضمانت نامه‌ به بنگا‌ه‌های صنعتی کوچک خبر داد.
   مهندس نعمت زاده در مراسم افتتاح طرح های استان قزوین خبر داد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سرمایه گذاری بیش از یکصد و ۹۰ میلیارد تومانی در شش پروژه صنعتی جدید قزوین از اشتغالزایی ۳۲۰ نفر با افتتاح این پروژه ها خبر داد.
   با پیام ویدیویی رییس جمهور انجام شد:
   ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
   با حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معادن و تجارت و محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور ۶ طرح صنعتی به صورت ویدئو کنفرانس با پیام دکتر روحانی در قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید.
   بر اساس گزارش وزارت نیرو؛
   میزان مصرف برق بخش صنعتی در سال 1395 نسبت به سال 1392، حدود هفت میلیارد کیلووات ساعت (سه درصد) و نسبت به سال 1391 نزدیک به 10 میلیارد کیلووات ساعت (پنج درصد) رشد کرد که شاخصی برای رونق و حرکت بخش ...
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:
   معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با تاکید بر اینکه در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال حق انتفاع در بیش از 80درصد شهرکها و نواحی صنعتی کشور افزایش قیمت نخواهد داشت، ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ایجاد 844 فرصت شغلی جدید با پرداخت بیش از 310 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت استان خبر داد.