• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون به ۱۱۹ واحد تولیدی این استان مبلغ ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان البرز خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان البرز از افزایش 40 برابری میزان سرمایه گذاری خارجی در استان البرز طی دولت یازدهم خبر داد.
   پهلوگیری آزمایشی اولین کشتی تجاری در مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی انجام شد.
   بر اساس گزارش ها در ۱۱ ماه سال ۱۳۹۵، در تولید کاتد ۹۸ درصد برنامه محقق شد و در کنسانتره مس و مس محتوای معدنی به ترتیب سه و هفت درصد بیش از هدف برنامه پوشش داده شد و این در حالی است که میزان تولید ...
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت : یکی از دستاوردهای دولت یازدهم در بخش معدن افزایش 1.5 میلیارد تنی ذخیره قطعی فلزی جدید است و درعین حال ذخیره قطعی اکتشافی از سالهای دور حدود 50 میلیارد تن ثبت شده ...
   مدیرکل دفتر امور اکتشاف معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت خبرداد:
   مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن وتجارت از آزادسازی 19 پهنه‌ اکتشافی در 20 فروردین 96 خبر داد.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری هشتمین تور صنعتی بازدید اقشار مختلف مردم از واحدهای تولیدی گچساران گفت: تقویت ارتباط با صنعت و آگاه سازی اقشار مختلف مردم از ...
   مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان:
   مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با تاکید بر نهایی شدن قرارداد طرح توسعه فولاد هرمزگان گفت: با انعقاد قرارداد جدید ظرفیت تولید فولاد هرمزگان از یک و نیم میلیون تن به ۳ میلیون تن افزایش می‌یابد.
   مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: با توجه به ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این مجموعه، سودآوری این مجموعه نیازمند تعامل و همکاری همه‌جانبه است.
   در بیست و هشتمین جلسه کارگروه ملی تسهیل و رفع منابع تولید اعلام شد:
   در چهارچوب طرح رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در مجموع حدود 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شد.