• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از صادر شدن ۱۴۰ میلیارد ریال فرش دستباف به کشور‌های دیگر در سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در سالجاری تاکنون 90 واحد تولیدی استان جهت بهره مندی از تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده اند.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک صورت گرفت:
   یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان فارس با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، سیستم‌های هوشمند منازل و ساختمان‌های مسکونی ارزان قیمت را تولید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :قوانین و مقررات حمایت از رونق تولید برای تمام کشور یکسان مصوب شده است وبرای تحقق شعار سال و حمایت از تولید و ایجاد رونق اقتصادی ، تمامی مولفه های حمایت از ...
   مدیر مجتمع سرب و روی انگوران گفت: برداشت 708 هزار تن مواد معدنی برای امسال از معدن سرب و روی انگوران هدف گذاری شده است.
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه نجارت خبر داد:
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با هیات زیرساخت الکترونیک استان لیائونینگ چین، زمینه‌های همکاری هرچه بیشتر دو طرف را بررسی کرد.
   شریعتمداری در نشست کمیسیون انرژی مطرح کرد؛
   وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت افزایش قدرت خرید مردم با ارایه کارت‌های اعتباری خرید کالا را یکی از برنامه‌های مهم دولت دوازدهم دانست.
   مدیر کل امورحقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:
   مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، عملکرد تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها را در تیر ماه سال جاری تشریح کرد.
   نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس شورای اسلامی گفت: سوابق اجرایی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت ،معدن و تجارت علاوه بر رونق صنعت در داخل به دلیل داشتن روحیه تعامل بالا در فضای بین الملل نیز می تواند بسیار ...
   نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
   به گفته نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی با حضور شریعتمداری شاهد افزایش تولید ناخالص داخلی و ارزش افزوده واقعی در کشور خواهیم بود. وی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را پلی مستحکم برای پول‌سازی ...