• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   گردهمایی سراسری مدیران روابط عمومی خانواده بزرگ صنعت ، معدن و تجارت 5 اسفند ماه در شهر ساحلی بندر عباس برگزار می شود.
   معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت :
   معاون طرح وبرنامه وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: توجه، حمایت و برنامه ریزی از ظرفیت های موجود مهندسی کشور علاوه بر ایجاد امید در جوانان میتواند در اشتغال و بهبود فضای کسب و کار ایفا کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد: طرح نظارتی نوروز 96 همزمان با سراسر کشور با هدف کنترل و نظارت بر وضعیت بازار از یکم اسفند سال جاری در استان آغاز شد.
   رایزن بازرگانی ایران در روسیه خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در روسیه با هشدار به تجار و بازرگانان ایرانی در مورد تبادلات بانکی با بانک‌های متفرقه روسیه گفت: 5 بانک روسی در فهرست بانک‌های تایید شده قرار دارند.
   رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: مجوز بهره برداری دائمی نمایشگاه بین المللی سنگ محلات روز گذشته از سوی سازمان توسعه تجارت ایران صادر شد .
   مسوول اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور در وزارت صنعت ، معدن و تجارت از بروز رسانی فهرست توانمندی های تولیدی و خدماتی کشور خبر داد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به بازرسی مستمر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با این موارد برخورد می‌شود.
   معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از آغاز به کار نخستین کلینیک صنعتی سیار در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مازندران گفت: هیچگونه اسکله غیر مجاز در استان مازندران نداریم ویکی از اولویت های سازمان صنعت ، معدن وتجارت مبارزه با پدیده قاچاق می باشد.
   رییس هیات عامل ایدرو در دیدار معاون اول نخست وزیر روسیه:
   معاون اول نخست وزیر فدراسیون روسیه و هیات همراه با رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران دیدار و گفتگو کرد .