• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت از ویرایش و به روز شدن سند راهبردی توسعه صنعتی ،معدنی و تجاری کشور و انتشار نسخه الکترونیک آن خبر داد.
   در مدت 3 ساله دولت یازدهم 31 میلیون تن فولاد خام در کشور تولید شد که این میزان در شهریور 92 که تحویل دولت یازدهم بوده است 23میلیون و 500 هزار تن بوده است.
   در دولت یازدهم محقق شد:
   عمده ترین عملکرد دولت یازدهم در بخش توسعه اکتشاف و بهره برداری معادن، آزادسازی 80 درصد پهنه‌های معدنی کشور برای مشارکت بخش خصوصی بوده است.
   مهندس نعمت زاده:
   تکمیل زنجیره تولید معادن یکی از مهمترین برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت است


   وزیر صنعت، معدن و تجارت در نیشابور خبر داد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تلاش دولت تدبیر و امید برای تکمیل زنجیره تولید فولاد کشور از بهره برداری از پروژه گندله آهن در مجتمع فولاد خراسان تا اواسط امسال خبر داد.
   با حضور مهندس نعمت زاده در نیشابور:
   با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و وزیر کار طرح تولید شمش در مجتمع فولاد خراسان نیشابور افتتاح شد‌.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   ظهر امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت شرکت کیسه ستاره طاها در شهرک صنعتی بینالود نیشابور افتتاح شد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان خراسان رضوی 2 پروژه صنعتی در شهرستان نیشابور افتتاح و از یک طرح صنعتی بازدید می شود.
   طی سال 95ازمحلات استان مرکزی صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: سال گذشته ۲۳ میلیون دلار گل و گیاه زینتی به خارج از کشور صادر شد که سهم استان مرکزی ۷ میلیون دلار است.
   در3 ساله دولت یازدهم رخ داد:
   در طول 3 ساله دولت یازدهم 2 میلیون و 300 هزار دستگاه خودروی سواری در کشور توسط خودرو سازان داخلی تولید شد که این میزان در شهریور سال 92 یعنی تحویل دولت یازدهم یک میلیون و900 هزار دستگاه بوده است.