• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیر کل منابع انسانی و رفاه وزارت صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد :
   مدیر کل منابع انسانی و رفاه وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: این اداره کل بارها پی گیر راهکارهایی جهت اصلاح حقوق کارکنان و جلوگیری از کاهش های احتمالی ناشی از آرای صادره از هیات عمومی دیوان عدالت اداری ...
   مدیر کل دفتر نظارت امور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت کرد:
   مدیر کل دفتر نظارت امور معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: در سال 95 ظرفیت کنونی تولید فولاد خام24 میلیون تن و شمش مس نیز 250 هزار تن است که در اهداف کمی پروژه توازن زنجیره فولاد باید تا پایان برنامه ...
   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی خبر داد:
   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای تأمین میوه شب عید مردم اقدامات مهم و موثری انجام شده تا مردم بدون مشکل اقدام به خرید کنند و نگران نباشند.
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور گفت: 35 هزار نفر عضو این سازمان می باشند که از این تعداد 70 درصد آقا و 30 درصد بانوان هستند.
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی کشور نیز در این همایش گفت: در حالی که سه درصد ذخایر مواد معدنی جهان با ارزش افزوده 770 میلیارد دلار در ایران است، از نظر بودجه های اکتشافی کمتر سرمایه گذاری کرده ایم.
   مدیرکل دفتر امور اکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان اسفندماه، یک میلیارد و 78 میلیون تن ذخیره مهم و اساسی معدنی در سراسر کشور کشف شده است.
   با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت صورت گرفت:
   وزیر صنعت، معدن وتجارت صبح امروزبا حضورخوددر بیش از 5 جلسه با معاونین وزیر ونمایندگان وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی ، راه و شهرسازی ، بهداشت و درمان ، ارتباطات و فن آوری و غیره در خصوص حقوق ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دراین استان پرداخت شد.
   رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت صنعت معدن تجارت گفت: مدیران روابط عمومی ، مستشار عالی روسای سازمان های صنعت،معدن و تجارت هستند.
   قائم مقام وزیر صنعت ،معدن و تجارت تاکید کرد :
   قائم مقام وزیر صنعت ،معدن و تجارت درامور تولید گفت: روابط عمومی برای شناساندن توانمندی های تولیدی و صنعتی کشور به همه اقشار و تبیین دستاورد های نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید ،جهادی کار کنند.