• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با حضور دکتر روحانی و مهندس نعمت زاده به استان گیلان انجام شد:

   وزیر صنعت معدن و تجارت با حضور در شهرک صنعتی رشت، کارخانه ام دی اف آریا پویا و آرین مریم را به صورت ویدئو کنفرانس و با دستور رییس جمهوری افتتاح کرد.
   با سفر دکتر روحانی و مهندس نعمت زاده به گیلان انجام می شود:
   رییس جمهور و وزیر صنعت ،معدن و تجارت در دهمین روز از سال 96 و در تداوم تلاشها برای تولید و اشتغال سه کارخانه صنایع چوبی و ام دی اف را در استان گیلان افتتاح می کنند.
   مهندس نعمت زاده خبر داد:
   وزیر صنعت با اشاره به توانمندی روسیه برای ایجاد بازار 140 میلیون نفری برای ایران گفت: برغم تلاش های دولت و مجلس، یک سری موانع تولید و اشتغال در کشور داریم که در سال جدید «طرح اشتغال ضربتی» را آماده و ...
   کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) ۱۲ برنامه اولویت‌دار را در سال ۹۶ پیگیری می‌کند.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت که همراه رئیس جمهور به مسکو سفر کرده است، نخستین دور مذاکرات کاری را با طرف های روسی برگزار کرد.
   ایران رکورددار تولید آهن اسفنجی در جهان است
   عاون وزیر صنعت گفت: تولید فولاد افزایش پیدا کرده و مهمترین هدف ما در آینده به صفر رساندن خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال‌زایی در حوزه صنایع معدنی است.
   معاون برنامه ریزی وزارت صنعت ، معدن و تجارت : با اجرا و تکمیل بیش از 5400 طرح صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد ، 100 درصد تعهدات و اهداف وزارت در قالب طرح رونق تولید محقق شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت : برنامه های مفصلی برای تحقق اهداف بلند تولید و اشتغال در دستور کار داریم.
   بانک‌های کشور در حال حاضر از ضمانت‌نامه‌های اعتباری صندوق استفاده می‌کنند

   وزیر صنعت،معدن و تجارت با اعلام خبر تجدید اجرای طرح رونق تولید در سال 96 گفت: همه دستگاه های اجرایی باید موانع تولید و اشتغال را در سال جاری بر طرف کنند.