•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ارسال اولین محموله غذایی به صورت هوایی از شیراز به دوحه خبر داد و گفت: روزانه 100تن میوه و تره‌بار به قطر صادر می‌شود.
   دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه استان فارس با عنوان "طرح پل " به منظور تحول صنعت از طریق ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت فارس افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه استان فارس با عنوان 'طرح پل' در شیراز افتتاح شد.
   بهار شیراز با جلوه های تولید و اشتغال؛
   همزمان با سفر رییس جمهور به استان فارس 39 طرح صنعتی و زیر ساختی با همراهی وزیر صنعت ،معدن و تجارت افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبرداد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: تاکنون به 430 واحد تولیدی در استان فارس به مبلغ 589 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است این درحالی است که سهم اولیه فارس رقمی معادل ...
   معاون سازمان صنعت و معدن استان فارس:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از نظارت بیش از ۲۰۰ بازرس در طرح نوروزی بر بازار این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دولت مکلف شده است سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند جدید مورد نیاز را جهت نظارت بر فرآیند واردات، صادرات، حمل، نگهداری و مبادله کالا و ارز ایجاد و ...
   سوم تا پنجم اسفند برکزار می شود :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از برگزاری یازدهمین المپیاد فرش دستباف در شیراز از سوم تا پنجم اسفند ماه جاری خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 368 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی این استان به میزان 509 میلیارد تومان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد : ساخت جاده دسترسی به معادن خاک نسوز شورجستان با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال وپیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد درحال انجام است.