•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت استان فارس گفت: به استناد گزارش دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور، فارس در زمینه پرداخت تسهیلات اعطایی رونق تولید رتبه اول را در کشور کسب کرده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از افزایش وزنی ۱۳۴ درصدی و افزایش ۸۶ درصدی ارزش صادرات سیمان این استان در ۵ ماهه گذشته خبر داد.
   طرح صدور مکانیزه پروانه کسب اصناف به صورت پایلوت در استان فارس اجرا می‌شود.
   27 فقره پروانه بهره برداری معدنی از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه در استان فارس صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: به چهار طرح صنعتی که در سفر اردیبهشت 94 رئیس جمهوری و هیات دولت به این استان مصوب شد، تاکنون صدها میلیون دلار و یورو اختصاص یافته است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: تاکنون ۱۸۰۰واحد کوچک و متوسط این استان برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت‌نام کرده‌اند که ۷۹۴واحد از آنها به بانک‌ها معرفی شده‌اند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در نخستین گردهمایی سال 1395 با معاونین ، روسای ستادی و روسای ادارات شهرستانها بر جایگاه وسیع و ویژه حوزه کاری سازمان در راستای جهش اقتصادی رونق تولید ، ...
   نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی گفت : با توجه به پتانسیل وظرفیت های مناسب نیروی انسانی کارآزموده ، تحصیل کرده،متخصص ونیز وجود زیر ساخت های فراهم شده درفارس , وهمچنین شرایط مناسب سرمایه گذاری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: به لحاظ تعداد واحدهای ثبت‌نام شده در سایت و تعداد واحدهای معرفی شده به بانک‌های عامل، استان فارس در رتبه اول کشور قرار دارد.
   مهندس« محمدرضا نعمت زاده » وزیر صنعت معدن و تجارت کشور با ارسال نامه ای از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به دلیل عملکرد سیستم مدیریت یکپارچه بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و انرژی تقدیر کرد.