•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از وصول 176 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن استان در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
   در دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس تندیس و نشان برتر رییس سازمان استانی برتر را دریافت کرد.
   با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس ؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت : در شهرستان لارستان 234 پروانه بهره برداری صنعتی با اشتغال 2649نفر صادر گردیده است که در حال فعالیت است و7 معدن با ذخیره قطعی بیش از 15 میلیون تن ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت فارس :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : برای استفاده صحیح از تکنولوژی، یافتن بازارهای هدف، ورود موفقت آمیز به بازارهای رقابتی و افزایش کمی و کیفی صادرات در تولیدات صنعتی بالاخص کاشی وسرامیک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : هدف‌گذاری صادرات استان فارس در سال 96 معادل یک میلیارد و 347 میلیون دلار و هدف‌گذاری 6 ماهه نخست 672 میلیون دلار بوده است که 83 درصد آن محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : کارخانه های سیمان استان فارس با تولید سالانه بیش از 7.4 میلیون تن سیمان، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار استان ایفا می کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : سال گذشته در استان فارس میزان 2.8 میلیون تن کالا به ارزش یک میلیارد و 43 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که از لحاظ وزنی رشد 40 درصدی و از لحاظ ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس:
   استان فارس موفق شد با پنج صادر کننده نمونه ملی پس از استان خراسان رضوی با سهم 8 درصدی از صادرات رتبه دوم را ازآن خود کند.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : فاز نخست احیای مستقیم آهن اسفنجی فولاد نی ریز با پیشرفت فیزیکی 93 درصدی اواخر پاییز سال جاری به بهره برداری می رسد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از معرفی 447 واحد صنعتی و تولیدی برای دریافت 5439 میلیارد ریال تسهیلات به بانکهای عامل خبر داد.