•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس طی سفر به شهرستان های فسا و جهرم از نزدیک در جریان امور تولید واحد های الکل سازی و لباس یکبار مصرف بیمارستانی قرار گرفت.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس گفت : جهت تامین ماسک رایزنی هایی با واحدهای تولیدی البسه و پوشاک انجام داده ایم که در شرایط فعلی خط تولیدشان را از تولید پوشاک به تولید ماسک تغییر دهند.
   معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان صمت استان فارس خبر داد:
   معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: اجرای طرح فروش فوق‌العاده به صورت گسترده توسط واحدهای صنفی انجام و توزیع گسترده نیز از نیمه دوم اسفندماه آغاز می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: میزان حقوق دولتی وصولی از معادن استان فارس در 10 ماه امسال به میزان 307 میلیارد ریال بوده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 29.5 درصد رشد داشته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : نه تنها در هیچ کالایی کمبود نیست بلکه کالا به اندازه کافی و حتی بیشتر از زمان قبل است.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد که در ۲ روز آینده محموله جدیدی حاوی محصولات بهداشتی مورد نیاز شهروندان به این استان وارد و توزیع خواهد شد.
   معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس :
   معاون بازرگانی وامور اقتصادی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس با تأکید بر اینکه مشکلی در تأمین میوه و کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، گفت: با شروع اسفندماه توزیع در سطح وسیع انجام می‌شود.
   شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف استان فارس در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شهرک گلستان شیراز با حضور جمعی از برترین بافندگان و تولید کنندگان فرش دستباف کشور و مسولین استانی در حالی آغاز به کار ...
   کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان فارس:
   نود و پنجمین کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور در استان فارس برگزار شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ذخیره‌سازی ۲ هزار و ۵۰۰ تن میوه شامل سیب و پرتقال برای بازار شب عید در استان خبر داد.