•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : کارخانه های سیمان استان فارس با تولید سالانه بیش از 7.4 میلیون تن سیمان، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار استان ایفا می کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : سال گذشته در استان فارس میزان 2.8 میلیون تن کالا به ارزش یک میلیارد و 43 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که از لحاظ وزنی رشد 40 درصدی و از لحاظ ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس:
   استان فارس موفق شد با پنج صادر کننده نمونه ملی پس از استان خراسان رضوی با سهم 8 درصدی از صادرات رتبه دوم را ازآن خود کند.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : فاز نخست احیای مستقیم آهن اسفنجی فولاد نی ریز با پیشرفت فیزیکی 93 درصدی اواخر پاییز سال جاری به بهره برداری می رسد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از معرفی 447 واحد صنعتی و تولیدی برای دریافت 5439 میلیارد ریال تسهیلات به بانکهای عامل خبر داد.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در شیراز اعلام کرد:
   رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در حال حاضر 13 هزار طرح صنعتی با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در کشور وجود دارد که با بهره برداری از آنها 444 هزار فرصت شغلی ایجاد می ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : از میان 4235 واحد صنعتی و 581 واحد معدنی فعال تعداد 1100 واحد تولیدی در عرصه صادرات و واردات فعال هستند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : فرهنگ سازی در راستای بهره مندی از انرژیهای تجدید ناپذیر و استفاه بهینه از انرژیهای تجدید پذیر منجر به رعایت مصرف و کاهش هزینه ها خواهد شد.
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس درجشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر " برنامه اقتصاد مقاومتی" استانی شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در سپیدان فارس مطرح کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تأمین بیش از 1.8 میلیارد دلار فاینانس برای فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی استان فارس از ابتدای دولت یازدهم گفت: بالغ بر 600 میلیارد تومان منابع در اختیار 420 واحد ...