•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: تاکنون ۱۸۰۰واحد کوچک و متوسط این استان برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت‌نام کرده‌اند که ۷۹۴واحد از آنها به بانک‌ها معرفی شده‌اند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در نخستین گردهمایی سال 1395 با معاونین ، روسای ستادی و روسای ادارات شهرستانها بر جایگاه وسیع و ویژه حوزه کاری سازمان در راستای جهش اقتصادی رونق تولید ، ...
   نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی گفت : با توجه به پتانسیل وظرفیت های مناسب نیروی انسانی کارآزموده ، تحصیل کرده،متخصص ونیز وجود زیر ساخت های فراهم شده درفارس , وهمچنین شرایط مناسب سرمایه گذاری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: به لحاظ تعداد واحدهای ثبت‌نام شده در سایت و تعداد واحدهای معرفی شده به بانک‌های عامل، استان فارس در رتبه اول کشور قرار دارد.
   مهندس« محمدرضا نعمت زاده » وزیر صنعت معدن و تجارت کشور با ارسال نامه ای از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به دلیل عملکرد سیستم مدیریت یکپارچه بهداشت، ایمنی ، محیط زیست و انرژی تقدیر کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : مدیران واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان فارس با اشتغال کمتر از یکصد نفر، که برای فعال شدن یا افزایش تولید و اشتغال، نیاز به تسهیلات بانکی دارند، با ...
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان با اشاره به بخشی از صادرات گزارش شده گمرکات فارس گفت: در مجموع صادرات استان درسال 1394 ازنظر ارزی 4 درصد رشد و ازنظر وزنی 12 درصد رشد داشته است.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:‌
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:‌ تاکنون بیشتر موانع فراروی عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی مسایل سیاسی بود اما در دوره پسابرجام و با رفع موانع سیاسی امیدوار به عضویت در این سازمان هستیم.
   استاندار فارس:
   استاندار فارس گفت: برای حل مسائل و گره گشایی از مشکلات باید اختیارات مدیران استانی که از نزدیک با مسائل آشنا هستند، افزایش یابد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت با اشاره به اختصاص تسهیلات‌ 160 هزار میلیارد ریالی به صنایع کوچک و متوسط گفت: این تسهیلات به منظور گره گشایی از مشکلات واحدهای این صنایع که فعالیت آنها در سال های گذشته ...