•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : در سال 92 و همزمان با آغاز به کار دولت یازدهم، بهره برداران معادن این استان 88 میلیارد ریال به عنوان حقوق دولتی بهره برداری از این معادن واریز کردند که ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت فارس خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: تنها با احیای پنج معدن استان که قبل از دولت کنونی تعطیل شده بودند، زمینه اشتغال یک هزار و 250 نفر فراهم و سالانه سه هزار و 770 تن به ظرفیت استخراج و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: با بهره برداری از طرح های سیمان خاکستری، فولاد نی ریز و کربنات سدیم فیروزآباد در استان فارس، در مجموع افزون بر یک هزار و یک صد شغل پایدار ایجاد می شود.
   رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک:
   رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بر لزوم الکترونیکی شدن کارها در همه ابعاد تاکید کرد و گفت: استفاده از فضای مجازی راهی برای جلوگیری از رانت محسوب می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: در سال 96 از محل اجرای طرح رونق تولید 450 هزار شغل در کشور باید ایجاد شود که از این میزان سهم فارس 22 هزار و 952 فرصت شغلی است.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان فارس از پرداخت 628 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 474 واحد تولیدی در استان فارس خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ارسال اولین محموله غذایی به صورت هوایی از شیراز به دوحه خبر داد و گفت: روزانه 100تن میوه و تره‌بار به قطر صادر می‌شود.
   دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه استان فارس با عنوان "طرح پل " به منظور تحول صنعت از طریق ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت فارس افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دفتر ارتباط صنعت و دانشگاه استان فارس با عنوان 'طرح پل' در شیراز افتتاح شد.
   بهار شیراز با جلوه های تولید و اشتغال؛
   همزمان با سفر رییس جمهور به استان فارس 39 طرح صنعتی و زیر ساختی با همراهی وزیر صنعت ،معدن و تجارت افتتاح می شود.