•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : استقرار فن آوری‌های جدید در واحدهای تولید کاغذ از ضایعات سنگ ، اولویت برنامه های سازمان است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   محمد محمدپور عمران گفت: 5903 گزارش مردمی از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت ارسال شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس:
   همتی در بیست و دومین آیین نکوداشت روز ملی صادرات و تجلیل و تقدیر از واحدهای برگزیده تولیدی صادراتی استان فارس گفت: استان فارس در 6 ماهه نخست امسال 659 میلیون دلار صادرات داشته است و ارزش دلاری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد: بیش از 580 معدن در این استان موجود است و برای هشت هزار نیرو اشتغالزایی کرده است و افزون بر این هم اکنون 10کارخانه سیمان با ظرفیت هفت میلیون تن در حوزه ...
   رییس سازمان صمت استان فارس مطرح کرد:
   طرح تولید شمش آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی لامرد،زمینه لازم برای تکمیل چرخه فعالیت در صنایع پایین دستی، ایجاد ارزش افزوده و فرصت های شغلی پایدار را ایجاد می کند.
   با اعطای تسهیلات رونق تولید صورت گرفت؛
   حمایت مالی دولت از تولید کنندگان در قالب پرداخت تسهیلات رونق تولید به تثبیت و حفظ بسیاری از فرصت های شغلی در فارس انجامید
   رییس سازمان صنعت استان فارس مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: در راستای حمایت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف استان و به منظور ارتقاء کمی و کیفی تولید،تسهیلات بانکی در قالب مشاغل خانگی و تسهیلات ...
   رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: اطلاعات یکصد و دو هزار انبار در سامانه جامع انبارها در فارس ثبت شده است.
   رییس سازمان صنعت استان فارس اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس از ادامه ثبت ‌نام متقاضیان واحدهای تولیدی،صنعتی و اصناف تولیدی جهت استفاده از تسهیلات بانکی طرح رونق تولید سالجاری در سامانه بهین یاب خبر داد.
   طرح های مهم اقتصاد مقاومتی استان فارس اعلام شد؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس سرمایه‌گذاری 157 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای بیش از 5 هزار نفر را از طرح های مهم و اولویت دار اقتصاد مقاومتی در استان فارس اعلام کرد.