•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 368 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی این استان به میزان 509 میلیارد تومان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد : ساخت جاده دسترسی به معادن خاک نسوز شورجستان با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال وپیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد درحال انجام است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: از 21 هزار و 774 مجوز صادر شده از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ، یک ‌هزار و 110 مورد معادل پنج درصد کشور مربوط به این استان است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از اجرای طرح مانیتورینگ در معادن استان فارس خبر داد .
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : فاز نخست مجتمع فولاد نی ریز در قالب تولید آهن اسفنجی با ظرفیت 800 هزارتن در سال، هم اکنون 87 درصد پیشرفت کار دارد.
   رئیس سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت استان فارس گفت: به استناد گزارش دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور، فارس در زمینه پرداخت تسهیلات اعطایی رونق تولید رتبه اول را در کشور کسب کرده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از افزایش وزنی ۱۳۴ درصدی و افزایش ۸۶ درصدی ارزش صادرات سیمان این استان در ۵ ماهه گذشته خبر داد.
   طرح صدور مکانیزه پروانه کسب اصناف به صورت پایلوت در استان فارس اجرا می‌شود.
   27 فقره پروانه بهره برداری معدنی از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه در استان فارس صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: به چهار طرح صنعتی که در سفر اردیبهشت 94 رئیس جمهوری و هیات دولت به این استان مصوب شد، تاکنون صدها میلیون دلار و یورو اختصاص یافته است.