•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : صادرات غیرنفتی استان فارس در 10 ماهه سال جاری 1044 میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزشی 20 درصد و از نظر وزنی 30 درصد رشد ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از افتتاح 21 طرح صنعتی ومعدنی در دهه فجر سال جاری با سرمایه گذاری 7661 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس گفت : یکی از اولویت های ما حفظ واحدهای موجود و شناسایی ، حمایت و راه اندازی واحد های نیمه فعال است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس:
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس در بازدید از اولین و بزرگترین تولید کننده عایقهای حرارتی و صوتی و اولین تولید کننده عایق رطوبتی پیش در ایران گفت : با همکاری بانک صنعت و معدن و نیز تلاش ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از وصول 176 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن استان در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
   در دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس تندیس و نشان برتر رییس سازمان استانی برتر را دریافت کرد.
   با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس ؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت : در شهرستان لارستان 234 پروانه بهره برداری صنعتی با اشتغال 2649نفر صادر گردیده است که در حال فعالیت است و7 معدن با ذخیره قطعی بیش از 15 میلیون تن ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت فارس :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : برای استفاده صحیح از تکنولوژی، یافتن بازارهای هدف، ورود موفقت آمیز به بازارهای رقابتی و افزایش کمی و کیفی صادرات در تولیدات صنعتی بالاخص کاشی وسرامیک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : هدف‌گذاری صادرات استان فارس در سال 96 معادل یک میلیارد و 347 میلیون دلار و هدف‌گذاری 6 ماهه نخست 672 میلیون دلار بوده است که 83 درصد آن محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : کارخانه های سیمان استان فارس با تولید سالانه بیش از 7.4 میلیون تن سیمان، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار استان ایفا می کنند.