•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت استان فارس مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: اتحادیه شیرین بیان ایران که مستقر در استان فارس است در سالهای 2016 و 2017 رتبه نخست صادرات پودر و عصاره شیرین بیان در جهان را به دست آورده اند و ...
   رییس سازمان صمت فارس خبرداد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس با اشاره به اینکه تامین و توزیع لاستیک سنگین کماکان ادامه دارد، گفت: لاستیک های سنگین مخصوص کامیون ها اعم از تولید داخل و وارداتی در این هفته، بین رانندگان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: 4 واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری 440 میلیارد ریال و 500 هزار یورو در منطقه ویژه اقتصادی شیراز افتتاح شد.
   کالا‌های اساسی همچون شکر، برنج، روغن و حبوبات با ارز دولتی به وفور ذخیره سازی شده و حداقل تا یکسال نیاز مردم را تامین خواهد کرد.

   خانه فرش قشقایی شهرستان فیروز آباد با حضور فرشته دست پاک رییس مرکز ملی فرش ایران افتتاح شد..
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از آغاز ثبت‌نام واحدهای تولیدی و خدماتی برای حضور در هشتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس خبر داد.
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در شاخص عمومی به عنوان دستگاه برتر در بیست ویکمین جشنواره شهید رجایی معرفی شد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : این استان به لحاظ معدنی استانی غنی است به‌طوری‌که در سند تدبیر و توسعه، بخش معدن به‌عنوان یکی از هسته‌های کلیدی توسعه استان مطرح‌شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : بازار تعداد40 نفر از اقشار مختلف در قالب ناظر افتخاری و تعداد 70 بازرس از اتحادیه ها در شیراز در قالب طرح نظارت بر بازار همکاری مستمر دارند .
   در بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در استان فارس عنوان شد :
   معاون امور صنایع وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : هیچ واحد تولیدی نباید محدودیتی برای تامین مواد اولیه داشته باشد و اگر نیاز به ‌واردات باشد هیچ محدودیتی در نظر نخواهیم گرفت.