•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس ؛
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت : در شهرستان لارستان 234 پروانه بهره برداری صنعتی با اشتغال 2649نفر صادر گردیده است که در حال فعالیت است و7 معدن با ذخیره قطعی بیش از 15 میلیون تن ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت فارس :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : برای استفاده صحیح از تکنولوژی، یافتن بازارهای هدف، ورود موفقت آمیز به بازارهای رقابتی و افزایش کمی و کیفی صادرات در تولیدات صنعتی بالاخص کاشی وسرامیک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت : هدف‌گذاری صادرات استان فارس در سال 96 معادل یک میلیارد و 347 میلیون دلار و هدف‌گذاری 6 ماهه نخست 672 میلیون دلار بوده است که 83 درصد آن محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : کارخانه های سیمان استان فارس با تولید سالانه بیش از 7.4 میلیون تن سیمان، نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار استان ایفا می کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : سال گذشته در استان فارس میزان 2.8 میلیون تن کالا به ارزش یک میلیارد و 43 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که از لحاظ وزنی رشد 40 درصدی و از لحاظ ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس:
   استان فارس موفق شد با پنج صادر کننده نمونه ملی پس از استان خراسان رضوی با سهم 8 درصدی از صادرات رتبه دوم را ازآن خود کند.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : فاز نخست احیای مستقیم آهن اسفنجی فولاد نی ریز با پیشرفت فیزیکی 93 درصدی اواخر پاییز سال جاری به بهره برداری می رسد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از معرفی 447 واحد صنعتی و تولیدی برای دریافت 5439 میلیارد ریال تسهیلات به بانکهای عامل خبر داد.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در شیراز اعلام کرد:
   رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در حال حاضر 13 هزار طرح صنعتی با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در کشور وجود دارد که با بهره برداری از آنها 444 هزار فرصت شغلی ایجاد می ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : از میان 4235 واحد صنعتی و 581 واحد معدنی فعال تعداد 1100 واحد تولیدی در عرصه صادرات و واردات فعال هستند.
Page created in 2.5978479385376 seconds.
memoryUsage : 29269Kb