•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خواستار ثبت کد صادراتی استان فارس بر روی محصولات صادراتی این استان شد و گفت: ارزش محصولات صادر شده استان فارس در سال گذشته ۲۶۰میلیون دلار بوده است.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس خبر داد:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس در خصوص میزان فضای صنعتی تعریف و ایجاد شده استان فارس گفت : فضای صنعتی تعریف و ایجاد شده در شهرک های صنعتی تا این زمان حدود 7200 هکتار و مابقی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از سرمایه‌گذاران خارجی دعوت کرد تا با بازدید از صنایع بزرگ فارس، دید مثبت‌تری نسبت به شرایط اقتصادی و توانمندی‌های این استان کسب کنند.
   نشست هم اندیشی ارتقاء بهبود کیفیت آرد و نان ، افزایش زمان ماندگاری نان، بهداشت و امنیت غذایی با اصلاح فرآیند تولید آرد و نان در سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: با برنامه ریزی و تدوین اهداف راهبردی بلند مدت و کوتاه مدت می توان زمینه های مناسب را برای ایجاد اشتغال جدید و پیشرفت صنایع در بخش های مختلف بوجود می ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: فعالیت معدن چاه مرغی شهرستان خرم بید به عنوان بزرگترین معدن سنگ مرمریت کشور از سر گرفته شد تا زمینه بازگشت 700 معدن کار به فعالیت و عرصه استخراج و فرآوری این ...
   مدیرکل دفتر صنایع ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت با سفر به استان فارس از چندین واحد صنعتی در این استان بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس با شرکت در جلسه اتاق فکر محیط زیست استان فارس افزود: شرایط زیست محیطی با صنعت ، تولید واشتغال توسعه می یابد.
   ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از افزایش صادرات فرش دستباف این استان خبرداد و گفت: این استان در سال گذشته بالغ بر5/13 میلیون دلار صادرات داشته است که از رشد 35 درصدی حاکیست.
   نخستین جلسه کارگروه استان فارس برای حل و فصل مشکلات و موانع فراروی واحدهای تولیدی برگزار می شود.
Page created in 1.9532561302185 seconds.
memoryUsage : 29263Kb