•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دولت مکلف شده است سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند جدید مورد نیاز را جهت نظارت بر فرآیند واردات، صادرات، حمل، نگهداری و مبادله کالا و ارز ایجاد و ...
   سوم تا پنجم اسفند برکزار می شود :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از برگزاری یازدهمین المپیاد فرش دستباف در شیراز از سوم تا پنجم اسفند ماه جاری خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس از پرداخت تسهیلات رونق تولید به 368 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی این استان به میزان 509 میلیارد تومان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد : ساخت جاده دسترسی به معادن خاک نسوز شورجستان با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال وپیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد درحال انجام است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: از 21 هزار و 774 مجوز صادر شده از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ، یک ‌هزار و 110 مورد معادل پنج درصد کشور مربوط به این استان است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از اجرای طرح مانیتورینگ در معادن استان فارس خبر داد .
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : فاز نخست مجتمع فولاد نی ریز در قالب تولید آهن اسفنجی با ظرفیت 800 هزارتن در سال، هم اکنون 87 درصد پیشرفت کار دارد.
   رئیس سازمان صنعت ؛ معدن و تجارت استان فارس گفت: به استناد گزارش دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور، فارس در زمینه پرداخت تسهیلات اعطایی رونق تولید رتبه اول را در کشور کسب کرده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از افزایش وزنی ۱۳۴ درصدی و افزایش ۸۶ درصدی ارزش صادرات سیمان این استان در ۵ ماهه گذشته خبر داد.
   طرح صدور مکانیزه پروانه کسب اصناف به صورت پایلوت در استان فارس اجرا می‌شود.