•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت: صادرات غیر نفتی محصولات تولیدی استان فارس درسال 93 به ارزش 256 میلیون دلار به وزن 869 هزارتن بوده که به 60 کشور دنیا صادر شده است.
   جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان فارس با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور، وزیر صنعت،معدن وتجارت ، وزیر جهاد و کشاورزی و با حضور فعالان اقتصادی استان در شیراز برگزار شد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به توجه این وزارتخانه به رفع مشکلات اقتصادی کارخانه‌ها گفت: مشکل صادرات کارخانجات شهرستان اقلید در آینده نزدیک رفع می‌شود.
   وزیر صنعت و معدن تاکید کرد:
   وزیر صنعت،معدن و تجارت با تاکید بر حمایت از صنایع گفت: برای بازگشایی کارخانه آزمایش مرودشت با خط تولید انبوه محصولات جدید و ایجاد شرایط اشتغال، تمام تلاش خود را به کار می بندیم.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت می گیرد:
   در پی سفر یک روزه وزیر صنعت ، معدن و تجارت به شمال استان فارس که به دنبال سفرهای استانی رئیس جمهوری انجام شده است ضمن بازدید از طرحهای صنعتی ومعدنی استان شرکت کاشی پاسارگاد سرام آباده، مورد بهره ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت فارس تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت: استراتژی این سازمان، بهبود فضای کسب وکار ورونق فضای اقتصادی است که از زمان شروع دولت تدبیر وامید این مهم آغاز شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت: همه تشکلها وانجمن های بخش خصوصی فعال در استان فارس با مشارکت در ارائه راهکارهای اقتصادی ، طرح ها و ایده های جدید ونیز برنامه مدون یک ساله خودر را در ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه این وزارتخانه برنامه‌های کاملی را برای اجرای طرح‌های مختلف صنعتی و معدنی پیش‌بینی کرده افزود: محوریت برنامه‌ها اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس به ورود جدی سرمایه گذار خارجی در عرصه‌های تولید اشاره و حمایت قاطع خود نسبت به سرمایه گذاری در حوزه صنعت در استان فارس اشاره کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دومین جشنواره خرید اینترنتی (دوشنبه بازار اینترنتی) دوشنبه 18 تا 25 اسفند ماه جاری برگزار میشود.
Page created in 1.7900068759918 seconds.
memoryUsage : 29264Kb