•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت فارس تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت: استراتژی این سازمان، بهبود فضای کسب وکار ورونق فضای اقتصادی است که از زمان شروع دولت تدبیر وامید این مهم آغاز شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت: همه تشکلها وانجمن های بخش خصوصی فعال در استان فارس با مشارکت در ارائه راهکارهای اقتصادی ، طرح ها و ایده های جدید ونیز برنامه مدون یک ساله خودر را در ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه این وزارتخانه برنامه‌های کاملی را برای اجرای طرح‌های مختلف صنعتی و معدنی پیش‌بینی کرده افزود: محوریت برنامه‌ها اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس به ورود جدی سرمایه گذار خارجی در عرصه‌های تولید اشاره و حمایت قاطع خود نسبت به سرمایه گذاری در حوزه صنعت در استان فارس اشاره کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: دومین جشنواره خرید اینترنتی (دوشنبه بازار اینترنتی) دوشنبه 18 تا 25 اسفند ماه جاری برگزار میشود.
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان فارس:
   دغدغه های تجار درخصوص صادرات به کشور های هدف در نشست هم اندیشی مورد بررسی قرارگرفت و موانع،مشکلات، معضلات و نیز تدابیر و راهکارهای اجرایی و عملی جهت سهولت فعالیت برای صادر کنندگان درکشورهای هدف ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس گفت: توسعه معادن فارس موتور محرکه واساس تحول و توسعه شاخص‌ های اقتصادی استان است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس از تولید بیش از چهارده میلیون و 860 هزار متر مربع کاشی و سرامیک طی 10 ماهه گذشته سالجاری در استان فارس خبرداد.
   به مناسبت دهه فجر
   ۱۳ طرح صنعتی با اعتباری بالغ بر ۱۳۲ میلیارد تومان و اشتغال ۶۰۰ نفر راه اندازی می شود همچنین نخستین نمایشگاه منطقه‌‌ای نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار با محوریت «اقتصاد مقاومتی» ویازدهمین نمایشگاه ...
Page created in 1.7751569747925 seconds.
memoryUsage : 29256Kb