•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت : در 6 ماه نخست امسال 659 میلیون دلار از فارس به خارج صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 19درصد افزایش داشته است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: میزان حقوق دولتی وصول شده از معادن استان در سال‌جاری بیش از 310 میلیارد ریال است
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: در هشتمین جشنواره حمایت از حقوق مصرف کننده در شیراز از ٤٧ واحد تولیدی و ٤١ واحد خدماتی که در ارزیابی بیشترین نمره رعایت حقوق مصرف کننده را کسب کرده بودند، ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه فرش دستبافت فارس در محل دایمی نمایشگاه بین المللی گلستان شیراز- استان فارس خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر داد :
   3 طرح بزرگ صنعتی با سرمایه گذاری 6 هزار و 730 میلیون ریال و اشتغالزایی 746 نفر ایام دهه فجر امسال، در استان فارس افتتاح می‌شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : استقرار فن آوری‌های جدید در واحدهای تولید کاغذ از ضایعات سنگ ، اولویت برنامه های سازمان است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   محمد محمدپور عمران گفت: 5903 گزارش مردمی از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت ارسال شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس:
   همتی در بیست و دومین آیین نکوداشت روز ملی صادرات و تجلیل و تقدیر از واحدهای برگزیده تولیدی صادراتی استان فارس گفت: استان فارس در 6 ماهه نخست امسال 659 میلیون دلار صادرات داشته است و ارزش دلاری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد: بیش از 580 معدن در این استان موجود است و برای هشت هزار نیرو اشتغالزایی کرده است و افزون بر این هم اکنون 10کارخانه سیمان با ظرفیت هفت میلیون تن در حوزه ...
   رییس سازمان صمت استان فارس مطرح کرد:
   طرح تولید شمش آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی لامرد،زمینه لازم برای تکمیل چرخه فعالیت در صنایع پایین دستی، ایجاد ارزش افزوده و فرصت های شغلی پایدار را ایجاد می کند.