•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: طی سال 1398 تعداد 1576 فقره جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 106 هزار میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 24027 نفر در استان صادر شده است.
   توزیع کالا‌های اساسی در ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب در فروشگاه‌های فارس آغاز شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده ۴۰ برنامه برای تحقق شعار سال در استان فارس اجرایی می شود که باعث افزایش تمامی شاخص های اقتصادی استان می شود.
   رییس سازمان صمت استان فارس اعلام کرد:
   رییس سازمان صمت استان فارس اجرای طرح آلومینیوم جنوب را بستری مناسب در راستای تامین مواد اولیه (شمش) صنایع پایین دستی دانست و گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت اهتمام جدی را در اجرای طرح داشته است که پاسخ ...
   رئیس سازمان صمت استان فارس از توزیع کالاهای اساسی ماه رمضان در این استان خبر داد و گفت: مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند
   معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: کالا‌های اساسی ماه مبارک رمضان به عنوان نیاز مردم در این ماه مبارک در شبکه توزیع قرار می گیرد.
   به گفته رییس سازمان صمت استان فارس ۱۴ کارخانه در این استان رای تولید محصولات ضدعفونی و الکل تغییر خط تولید داده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به اینکه بیش از ۱۶۴ هزار پروانه کسب اصناف در استان فارس وجود دارد، ابراز کرد: این درحالی است که تعداد زیادی از صنوف غیر ضروری جهت کنترل و مهار شیوع ...
   اولین محموله کلزای استان فارس 20 فروردین ماه با حضور لطیف رستاد «مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس» در مرکز خرید گله دار از کشاورزان زحمتکش آن منطقه تحویل گرفته شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت: نظارت بر بازار و کنترل قیمت‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود.