•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس :
   معاون بازرگانی وامور اقتصادی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس با تأکید بر اینکه مشکلی در تأمین میوه و کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، گفت: با شروع اسفندماه توزیع در سطح وسیع انجام می‌شود.
   شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف استان فارس در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شهرک گلستان شیراز با حضور جمعی از برترین بافندگان و تولید کنندگان فرش دستباف کشور و مسولین استانی در حالی آغاز به کار ...
   کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان فارس:
   نود و پنجمین کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور در استان فارس برگزار شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ذخیره‌سازی ۲ هزار و ۵۰۰ تن میوه شامل سیب و پرتقال برای بازار شب عید در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت : شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف از ۲۰ تا ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی گلستان -استان فارس – شیراز برگزار می شود.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس خبر داد :
   حمید رضا ایزدی از شانزدهمین نمایشگاه فرش دستباف در بهمن ماه امسال از تاریخ ۲۰ الی ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی گلستان استان فارس _ شیراز خبر داد.
   معاون امور صنایع سازمان صمت استان فارس خبر داد :
   معاون امور صنایع و مسئول توسعه ساخت داخل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: براساس ماده ۴ قانون «حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی» مصوب ۱۵/۲/۱۳۹۸، ...
   در آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استانی و ملی استان فارس مطرح شد:
   معاون سازمان توسعه تجارت ایران در آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استانی و ملی استان فارس بر افزایش صادرات کشور به کمک بخش خصوصی تأکید کرد.
   اولین کمیته تخصصی، اجرایی و عملیاتی طرح تاپ (توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) در راستای بهره مندی از مزایای این طرح به ریاست رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تشکیل شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: به مناسبت گرامیداشت بیست و سومین سالروز ملی صادرات در استان، آیین باشکوهی در راستای تجلیل و تقدیر از صادرکنندگان برتر با حضور مدیران کشوری، استانی، ...