• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   از سوی دفتر امور بانوان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ؛
   دفتر امور بانوان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، در راستای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مسابقه مقاله نویسی « مشارکت در تحقّق اقتصاد مقاومتی با تأکید بر ارائه راهکار های عملی » را برگزار می کند.
   اختصاصی/بر اساس قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی :
   مدیر کل دفتر صنایع ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت از اعلام و انتشار اولین فهرست کالاها ، تجهیزات ، لوازم و فراورده های ساخت واحدهای تولیدی در ارتباط با پروژه های صنعتی و معدنی کشور ...
   در جلسه شورای اقتصاد انجام شد:
   جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و برنامه وزارت صنعت ،معدن وتجارت برای تحقق اقتصاد مقاومتی به تصویب رسید.
   اختصاصی/ معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون امور معادن وصنایع معدنی گفت:‌ لایحه حمایت از تولید در راستای تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تنظیم شده است
   دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه:
   دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه ایران گفت: در حال تدوین استراتژی انجمن با توجه به اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبری هستیم.
   اختصاصی/دبیر همایش تحقیق وتوسعه صنایع و معادن :
   دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه از برگزاری همایش تحقیق و توسعه صنایع و معادن طی روزهای 3 و 4 تیرماه جاری با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد.
   با رویکرد اقتصاد مقاومتی انجام شد:
   به منظور شناخت اهمیت نمایشگاهها در توسعه صادرات و ایجاد زمینه حضور بنگاههای اقتصادی کشور در بازارهای بین‌المللی سمینار نقش اجرای نمایشگاههای بین‌المللی در توسعه صادرات کالا و خدمات در اقتصاد مقاومتی ...
   اختصاصی/معاون برنامه ریزی وزیر صنعت ، معدن و تجارت:
   معاون برنامه ریزی وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : برای عملیاتی سازی اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و تجارت 145 برنامه را تدوین کرده ایم.
   اختصاصی/
   نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی پرداختن به دانش روز اقتصاد مقاومتی را از ضروریاتی ذکر کرد که باید بیش از گذشته به آن پرداخته شود.
   رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
   رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت : باید پذیرفت که کشور تولید محور است و بقیه سیاستها اعم از پولی و مالی ، ارزی ، گمرکی باید تابع سیاستهای تولید باشد چراکه حمایت از تولید داخلی شاه بیت اقتصاد ...