• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   گزارش ویژه شاتا/ دستاوردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم برای رونق تولید؛
   طرح ضربتی و برنامه صد روزه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رونق تولید در دولت یازدهم دستاوردهای قابل توجهی داشت. همچنین تعیین تکلیف 7هزار و 500 واحد تولیدی مشکل دار از موفق ترین پروژه‌های سال 95 بود. ...
   گزارش ویژه شاتا ؛ افزایش ارزش افزوده بخش‌های صنعتی، معدنی و تجاری در دولت یازدهم؛
   سهم بخش صنعت، معدن وتجارت از تولید ناخالص داخلی به قیمت ثابت سال 1376 در پایان سال 1395 حدود 38.8 درصد بود که نشانگر میزان تاثیرگذاری این بخش بر اقتصاد کشور بوده است.
   به گفته مهندس نعمت زاده ایجاد اطمینان و امید به آینده، مهمترین دستاورد بخش صنعت و معدن در دولت یازدهم بوده است.
   با گشایش‌های صورت‌ گرفته پس از اجرایی شدن برجام و همت و تلاش دولت تدبیر و امید، گام‌های مهم و موثری در حوزه جذب سرمایه‌گذاری خارجی به خصوص در بخش صنعت و معدن برداشته شد.
   از سوی دفتر امور بانوان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ؛
   دفتر امور بانوان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، در راستای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مسابقه مقاله نویسی « مشارکت در تحقّق اقتصاد مقاومتی با تأکید بر ارائه راهکار های عملی » را برگزار می کند.
   اختصاصی/بر اساس قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی :
   مدیر کل دفتر صنایع ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت از اعلام و انتشار اولین فهرست کالاها ، تجهیزات ، لوازم و فراورده های ساخت واحدهای تولیدی در ارتباط با پروژه های صنعتی و معدنی کشور ...
   در جلسه شورای اقتصاد انجام شد:
   جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و برنامه وزارت صنعت ،معدن وتجارت برای تحقق اقتصاد مقاومتی به تصویب رسید.
   اختصاصی/ معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون امور معادن وصنایع معدنی گفت:‌ لایحه حمایت از تولید در راستای تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تنظیم شده است
   دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه:
   دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه ایران گفت: در حال تدوین استراتژی انجمن با توجه به اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبری هستیم.
   اختصاصی/دبیر همایش تحقیق وتوسعه صنایع و معادن :
   دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه از برگزاری همایش تحقیق و توسعه صنایع و معادن طی روزهای 3 و 4 تیرماه جاری با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد.