• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت طی بازدید از شهرکهای صنعتی استان اصفهان ضمن تاکید بر رفع مشکل نقدینگی واحدهای صنعتی مطرح کرد؛ سیستم بانکی به یاری صنعتگران بشتابد.

   مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: شفافیت در آمار و اطلاعات و کوتاه کردن فرآیند خدمات رسانی به صادرکنندگان هدف اصلی راه اندازی نرم افزار جامع صندوق است.
   مدیرعامل بانک دی با اشاره به وضع تحریم‌های ظالمانه بر علیه بانک توسعه صادرات ایران خواستار ورود بانک های خصوصی به حوزه صادراتی غیرنفتی و ارایه تسهیلات به صادرکنندگان شد.
   نمایندگان مردم در خانه ملت داریوش اسماعیلی را به‌عنوان عضو ناظر در شورای عالی معادن انتخاب کردند.
   در شش ماهه نخست سال جاری انجام گرفت:
   یش از 2 میلیون و 161 هزار و 374 فقره بازرسی در شش ماهه نخست سال جاری از واحدهای صنفی سراسر کشور توسط بازرسان اتاق‌های اصناف سراسر کشورانجام شد.
   نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
   نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توانمندسازی بخش خصوصی دراولویت برنامه‌های مجلس قرار دارد، اظهار کرد: در لایحه اصلاح موادی از قانون نظام صنفی بخشی از مقررات مالی دولت را ...
   رییس مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه ها برای ارتقاء سهم ایران از بازار روسیه گفت: تلاش می کنیم تا صادرات به کشور روسیه افزایش یابد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت از برنامه های ویژه دولت برای حمایت از صنایع کوچک خبرداد و اظهارامیدواری کرد با اختصاص تسهیلات به این صنایع به زودی شاهد فعال شدن واحدهای صنعتی مشکل دار باشیم.
   همزمان با سومین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران و پنجمین کنفرانس مهندسی معدن، 12 کارگاه آموزشی تخصصی در زمینه معدن از 22 تا 24 مهر برگزار می شود.
   عضو شورای سیاست‌گذاری خودرو با بیان اینکه وزارت صنعت،معدن وتجارت با تمام قوا مصمم است در حوزه خودروسازی تحولات عمیق و پایه‌ای ایجاد کند، گفت: امیدواریم شش ماهه دوم امسال نقطه عطفی در تغییر رویکرد ...